x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bose Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Bose Lenses Rondo Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158000310.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144845396.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155877720.jpg
      Bose Bose Lenses Rondo Roze Lenses Rondo Roze Lenses Rondo Roze Dankzij het intuïtieve ontwerp kun je de glazen eenvoudig zelf verwisselen. Ze houden tot 99% van de UVA/UVB-straling tegen en je kunt ook kiezen voor polariserende glazen. De glazen zijn gemaakt van premium materialen en ze zullen niet snel barsten of bekrast raken. (1)
      Bose Lenses Rondo Roze
      • 00017817806053
      • 6336943
      • 834059-0800
      3
      22.44 EUR
    • Bose Lenses Soprano Paars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164018982.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166544975.jpg
      Bose Bose Lenses Soprano Paars Lenses Soprano Paars Lenses Soprano Paars Verwisselbare lenzen Pas uw look aan met de verwisselbare lenzen in Purple Fade Soprano-stijl die tot 99% van de UVA/B-stralen blokkeren. Past bij Soprano stijl De Purple Fade lenzen zijn exclusief gemaakt om te passen bij Bose Frames Soprano stijl (cat eye zonnebril) en zijn niet compatibel met andere Bose Frames stijlen. Breek- en krasbestendig - Lenzen gemaakt van polycarbonaat om hun duurzaamheid te garanderen. Intuïtief ontwerp Met een eenvoudig ontwerp kunt u eenvoudig van lenzen wis... (1)
      Bose Lenses Soprano Paars
      • 00017817824453
      • 7064809
      • 855972-0100
      2
      34.00 EUR
    • Bose Lenses Soprano Rose Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166571051.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164018935.jpg
      Bose Bose Lenses Soprano Rose Goud Lenses Soprano Rose Goud Lenses Soprano Rose Goud Verwisselbare gepolariseerde lenzen Pas uw look aan met de Mirrored Rose Gold Soprano stijl verwisselbare gepolariseerde lenzen die tot 99% van de UVA/B-stralen blokkeren. Geschikt voor Soprano stijl De gespiegelde Rose Gold lenzen zijn exclusief gemaakt om te passen bij Bose Frames Soprano stijl (cat eye zonnebril) en zijn niet compatibel met andere Bose Frames stijlen. Breek- en krasbestendig - Lenzen gemaakt van polycarbonaat om hun duurzaamheid te garanderen. Intuïtief ontwerp Met een ... (1)
      Bose Lenses Soprano Rose Goud
      • 00017817824477
      • 855975-0800
      • 7064811
      2
      44.00 EUR
    • Bose Lenses Alto S/M Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158000306.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156847389.jpg
      Bose Bose Lenses Alto S/M Zilver Lenses Alto S/M Zilver Lenses Alto S/M Zilver Maak uw frame individueel vorm met de verwisselbare brillenglazen uit de Bose frame-collectie brillenglazen. Door het intuïtieve design kun je de brillenglazen gemakkelijk verwisselen. Blokkeert tot 99% van de UVA-/UVB-stralen. Breuk- en krasbestendig. Gepolariseerde glazen. Door het intuïtieve design kun je de brillenglazen gemakkelijk verwisselen. Blokkeert tot 99% van de UVA-/UVB-stralen. Breuk- en krasbestendig. Gepolariseerde glazen. (1)
      Bose Lenses Alto S/M Zilver
      • 00017817815741
      • 6582979
      • 843709-0200
      2
      34.95 EUR
    • Bose Lenses Alto S/M Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158000423.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156847431.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156847414.jpg
      Bose Bose Lenses Alto S/M Blauw Lenses Alto S/M Blauw Lenses Alto S/M Blauw Maak uw frame individueel vorm met de verwisselbare brillenglazen uit de Bose frame-collectie brillenglazen. Door het intuïtieve design kun je de brillenglazen gemakkelijk verwisselen. Blokkeert tot 99% van de UVA-/UVB-stralen. Breuk- en krasbestendig. Niet-gepolariseerde glazen. Door het intuïtieve design kun je de brillenglazen gemakkelijk verwisselen. Blokkeert tot 99% van de UVA-/UVB-stralen. Breuk- en krasbestendig. Niet-gepolariseerde glazen. (1)
      Bose Lenses Alto S/M Blauw
      • 00017817815710
      • 843708-0500
      • 6582901
      2
      20.69 EUR
    • Bose Lenses Alto M/L Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149657114.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144988702.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156847386.jpg
      Bose Bose Lenses Alto M/L Zilver Lenses Alto M/L Zilver Lenses Alto M/L Zilver Dankzij het intuïtieve ontwerp kun je de glazen eenvoudig zelf verwisselen. Ze houden tot 99% van de UVA/UVB-straling tegen en je kunt ook kiezen voor polariserende glazen. De glazen zijn gemaakt van premium materialen en ze zullen niet snel barsten of bekrast raken. (1)
      Bose Lenses Alto M/L Zilver
      • 00017817806046
      • 6336997
      • 834062-0200
      2
      32.82 EUR
    • Bose Lenses Rondo Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158000304.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155877399.jpg
      Bose Bose Lenses Rondo Blauw Lenses Rondo Blauw Lenses Rondo Blauw Dankzij het intuïtieve ontwerp kun je de glazen eenvoudig zelf verwisselen. Ze houden tot 99% van de UVA/UVB-straling tegen en je kunt ook kiezen voor polariserende glazen. De glazen zijn gemaakt van premium materialen en ze zullen niet snel barsten of bekrast raken. (1)
      Bose Lenses Rondo Blauw
      • 00017817808323
      • 834055-0500
      • 6336901
      2
      20.48 EUR
    • Bose Lenses Alto M/L Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158000413.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144845406.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173258385.jpg
      Bose Bose Lenses Alto M/L Blauw Lenses Alto M/L Blauw Lenses Alto M/L Blauw BOSE Vervanglenzen Frames Alto Gradient Blue M/L (1)
      Bose Lenses Alto M/L Blauw
      • 00017817808316
      • 6336859
      • 834061-0500
      1
      27.98 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
      • IZIPIZI DEFAULT
        • izipizi
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Able 2 (able_2)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alcon (alcon)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Arnette (arnette)
      • Avizor (avizor)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benetton (benetton)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Cazal (cazal)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Fendi (fendi)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • His Eyewear (his_eyewear)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • Lacoste (lacoste)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Miu miu (miu_miu)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nautica (nautica)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Object (object)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 52 mm (lens_breedte_1)
      • 52 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • 124 mm (brilpoot_124.0)
      • 125 mm (brilpoot_125.0)
      • 130 mm (brilpoot_130.0)
      • 134 mm (brilpoot_134.0)
      • 135 mm (brilpoot_135.0)
      • 137 mm (brilpoot_137.0)
      • 138 mm (brilpoot_138.0)
      • 140 mm (brilpoot_140.0)
      • 145 mm (brilpoot_145.0)
      • 150 mm (brilpoot_150.0)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 20 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 20 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be