x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Brunotti Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Brunotti Zonnebril Brooke 2 - Unisex - Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176480004.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100420047.jpg
      Brunotti Brunotti Zonnebril Brooke 2 - Unisex - Bruin Zonnebril Brooke 2 - Unisex - Bruin Zonnebril Brooke 2 - Unisex - Bruin Brunotti Zonnebril Brooke 2 - Unisex - Bruin (1)
      Brunotti Zonnebril Brooke 2 - Unisex - Bruin
      • 08717758291957
      2
      29.94 EUR
    • Brunotti - Brooke 4 Unisex Eyewear
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146037478.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168693439.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140093669.jpg
      Brunotti Brunotti - Brooke 4 Unisex Eyewear - Brooke 4 Unisex Eyewear - Brooke 4 Unisex Eyewear Deze zonnebril is een hip model voor zowel dames als heren. Dit is een mooie must-have voor deze zomer! De weerspiegelende revo glazen blinken zeker uit op het strand of tijdens citytrip en daarnaast bieden de glazen perfecte bescherming voor je ogen deze zomer. Het montuur is gemaakt van Polycarbonaat en dit is een uitermate sterk materiaal. (1)
      Brunotti - Brooke 4 Unisex Eyewear
      • 08717758291971
      1
      30.98 EUR
    • Brunotti Honat 3 - Zonnebril - Dames - Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160637729.jpg
      Brunotti Brunotti Honat 3 - Zonnebril - Dames - Blue Honat 3 - Zonnebril - Dames - Blue Honat 3 - Zonnebril - Dames - Blue Brunotti Honat 3 - Zonnebril - Dames - Blue (1)
      Brunotti Honat 3 - Zonnebril - Dames - Blue
      • 08717757926805
      1
      34.99 EUR
    • Brunotti Zonnebril Sean 2 - Man - Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146037103.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140095006.jpg
      Brunotti Brunotti Zonnebril Sean 2 - Man - Bruin Zonnebril Sean 2 - Man - Bruin Zonnebril Sean 2 - Man - Bruin Deze zonnebril voor heren komt uit de nieuwe zomer collectie en hij beschermt je ogen perfect tegen de krachtige UV stralingen. Het montuur heeft een trendy uitstraling voor sportieve mannen. Het rechthoekige montuur is gemaakt van het enorm sterke polycarbonaatl. Een echte trendy eye-cacther voor deze zomer. (1)
      Brunotti Zonnebril Sean 2 - Man - Bruin
      • 08717758291872
      1
      35.98 EUR
    • Brunotti Zonnebril Brunotti Kirkerud 1 Uni Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162131834.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146036965.jpg
      Brunotti Brunotti Zonnebril Brunotti Kirkerud 1 Uni Black Zonnebril Brunotti Kirkerud 1 Uni Black Zonnebril Brunotti Kirkerud 1 Uni Black Metalen zonnebril voor heren van Brunotti in de kleur Black. Het frame van de Kirkerud zonnebril is van metaal en heeft een bijzonder detail op de pootjes. De zonnebril van Brunotti heeft een sportieve en stoere look. De smoke tinted revo lens neutraliseert en filtert het licht en zorgt voor voldoende rust aan de ogen. Materiaal: 100% Grilamide (1)
      Brunotti Zonnebril Brunotti Kirkerud 1 Uni Black
      • 08717758091649
      • 159339
      1
      35.98 EUR
    • Brunotti Oceanside 5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146044057.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200239542.jpg
      Brunotti Brunotti Oceanside 5 Oceanside 5 Oceanside 5 (1)
      Brunotti Oceanside 5
      • 08717758292039
      1
      45.98 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
      • IZIPIZI DEFAULT
        • izipizi
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Able 2 (able_2)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alcon (alcon)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Arnette (arnette)
      • Avizor (avizor)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benetton (benetton)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Cazal (cazal)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Fendi (fendi)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • His Eyewear (his_eyewear)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • Lacoste (lacoste)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Miu miu (miu_miu)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nautica (nautica)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Object (object)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 52 mm (lens_breedte_1)
      • 52 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • 124 mm (brilpoot_124.0)
      • 125 mm (brilpoot_125.0)
      • 130 mm (brilpoot_130.0)
      • 134 mm (brilpoot_134.0)
      • 135 mm (brilpoot_135.0)
      • 137 mm (brilpoot_137.0)
      • 138 mm (brilpoot_138.0)
      • 140 mm (brilpoot_140.0)
      • 145 mm (brilpoot_145.0)
      • 150 mm (brilpoot_150.0)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 20 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 20 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be