x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Disney Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Disney zonnebril Cars Mc Queen junior one size rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165956351.jpg
      Disney Disney zonnebril Cars Mc Queen junior one size rood zonnebril Cars Mc Queen junior one size rood zonnebril Cars Mc Queen junior one size rood Disney Cars zonnebril Met deze Supersnelle zonnebril van Cars maak jij de blits! Lightning Mc Queen is zo snel als de bliksem en dat zal jij ook zijn na het opzetten van deze bril. Daarnaast beschermt hij jouw ogen perfect tegen de zon. Ideaal in de stad, onderweg of aan het strand. Specificaties: Kleur: rood Geslacht: junior Materiaal: kunststof Maat: one-size Afmetingen: 13 x 12 x 3,5 cm (L x B x H) UV-bescherming: UV400 (1)
      Disney zonnebril Cars Mc Queen junior one size rood
      • 05204679690622
      2
      deal
      23.90 EUR
    • Disney zonnebril Frozen Elza meisjes one size zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174971096.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107745452.jpg
      Disney Disney zonnebril Frozen Elza meisjes one size zilver zonnebril Frozen Elza meisjes one size zilver zonnebril Frozen Elza meisjes one size zilver Frozen Zonnebril + Case (1)
      Disney zonnebril Frozen Elza meisjes one size zilver
      • 05204679519367
      2
      deal
      28.90 EUR
    • Disney Minnie Mouse zonnebril
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201369556.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180518578.jpg
      Disney Disney Minnie Mouse zonnebril Minnie Mouse zonnebril Minnie Mouse zonnebril Hard materiaal Minnie Mouse. Uniseks zonnebril voor bergbeklimmen, bergbeklimmen en trekking. Minnie Mouse Premium zonnebril (KD-WD21013) (1)
      Disney Minnie Mouse zonnebril
      • 08435507829496
      2
      10.84 EUR
    • Disney Zonnebril Poppy Meisjes One-size Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165934444.jpg
      Disney Disney Zonnebril Poppy Meisjes One-size Roze Zonnebril Poppy Meisjes One-size Roze Zonnebril Poppy Meisjes One-size Roze Disney Zonnebril Poppy Meisjes One-size Roze (1)
      Disney Zonnebril Poppy Meisjes One-size Roze
      • 05204679062320
      2
      deal
      24.90 EUR
    • Disney Zonnebril Portemonnee Pj Masks Junior Blauw 2-delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165935193.jpg
      Disney Disney Zonnebril Portemonnee Pj Masks Junior Blauw 2-delig Zonnebril Portemonnee Pj Masks Junior Blauw 2-delig Zonnebril Portemonnee Pj Masks Junior Blauw 2-delig Disney Zonnebril Portemonnee Pj Masks Junior Blauw 2-delig (1)
      Disney Zonnebril Portemonnee Pj Masks Junior Blauw 2-delig
      • 05204679134904
      2
      deal
      23.90 EUR
    • Disney zonnebril PJ Masks junior one size blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175443579.jpg
      Disney Disney zonnebril PJ Masks junior one size blauw zonnebril PJ Masks junior one size blauw zonnebril PJ Masks junior one size blauw Disney Zonnebril Pj Masks Junior One-size Blauw (1)
      Disney zonnebril PJ Masks junior one size blauw
      • 05204679134874
      2
      deal
      23.90 EUR
    • Disney Cars zonnebril
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200747137.jpg
      Disney Disney Cars zonnebril Cars zonnebril Cars zonnebril Cars zonnebril (1)
      Disney Cars zonnebril
      • 03609080567242
      1
      14.49 EUR
    • Disney Zonnebril Mickey Mouse Junior One-size
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171606541.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180517685.jpg
      Disney Disney Zonnebril Mickey Mouse Junior One-size Zonnebril Mickey Mouse Junior One-size Zonnebril Mickey Mouse Junior One-size Disney Zonnebril Mickey Mouse Junior One-size (1)
      Disney Zonnebril Mickey Mouse Junior One-size
      • 08435507829472
      1
      16.49 EUR
    • Disney zonnebril haaraccessoires Frozen II paars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200946064.jpg
      Disney Disney zonnebril haaraccessoires Frozen II paars zonnebril haaraccessoires Frozen II paars zonnebril haaraccessoires Frozen II paars Wild flower zonnebril en haaraccessoires Dit leuke tasje van Frozen bevat alles wat jij nodig hebt. In het tasje zit een zonnebril waarmee jij de show steelt. Daarnaast zitten er ook nog andere leuke haaraccessoires in het tasje zoals een haar elastiekje en speldje. Specificaties: Kleur: paars Geslacht: meisje Materiaal: kunststof Inhoud: zonnebril, speltje, elastiekje (1)
      Disney zonnebril haaraccessoires Frozen II paars
      • 08435507845748
      1
      deal
      18.90 EUR
    • Disney zonnebril Minnie Mouse meisjes 15 cm zwart/roze 4delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174976171.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180517720.jpg
      Disney Disney zonnebril Minnie Mouse meisjes 15 cm zwart/roze 4delig zonnebril Minnie Mouse meisjes 15 cm zwart/roze 4delig zonnebril Minnie Mouse meisjes 15 cm zwart/roze 4delig zonnebril Minnie Mouse meisjes 15 cm zwart/roze 4delig (1)
      Disney zonnebril Minnie Mouse meisjes 15 cm zwart/roze 4delig
      • 08435507829991
      1
      16.99 EUR
    • Disney Minnie Mouse - sparkly - kinder - zonnebril - met UV bescherming
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175356515.jpg
      Disney Disney Minnie Mouse - sparkly - kinder - zonnebril - met UV bescherming Minnie Mouse - sparkly - kinder - zonnebril - met UV bescherming Minnie Mouse - sparkly - kinder - zonnebril - met UV bescherming Minnie Mouse - sparkly - kinder - zonnebril - met UV bescherming (1)
      Disney Minnie Mouse - sparkly - kinder - zonnebril - met UV bescherming
      • 08427934521135
      1
      15.95 EUR
    • Disney zonnebril Minnie Mouse junior zwart onesize
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174975149.jpg
      Disney Disney zonnebril Minnie Mouse junior zwart onesize zonnebril Minnie Mouse junior zwart onesize zonnebril Minnie Mouse junior zwart onesize zonnebril Minnie Mouse junior zwart onesize (1)
      Disney zonnebril Minnie Mouse junior zwart onesize
      • 08435507829502
      1
      15.49 EUR
    • Disney - Mickey Mouse - kinder zonnebril - Uv bescherming
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175579243.jpg
      Disney Disney - Mickey Mouse - kinder zonnebril - Uv bescherming - Mickey Mouse - kinder zonnebril - Uv bescherming - Mickey Mouse - kinder zonnebril - Uv bescherming Disney - Mickey Mouse - kinder zonnebril - Uv bescherming (1)
      Disney - Mickey Mouse - kinder zonnebril - Uv bescherming
      • 08427934520992
      1
      15.95 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
      • IZIPIZI DEFAULT
        • izipizi
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Able 2 (able_2)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Arnette (arnette)
      • Avizor (avizor)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benetton (benetton)
      • Bertoni (bertoni)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Cazal (cazal)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Duco (duco)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Fendi (fendi)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • His Eyewear (his_eyewear)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • Lacoste (lacoste)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Miu miu (miu_miu)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Object (object)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Parafina (parafina)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 52 mm (lens_breedte_1)
      • 52 mm - 55 mm (lens_breedte_2)
      • 55 mm - 59 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 59 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • 125 mm (brilpoot_125.0)
      • 130 mm (brilpoot_130.0)
      • 135 mm (brilpoot_135.0)
      • 138 mm (brilpoot_138.0)
      • 140 mm (brilpoot_140.0)
      • 141 mm (brilpoot_141.0)
      • 145 mm (brilpoot_145.0)
      • 150 mm (brilpoot_150.0)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 16 mm (brugbreedte_1)
      • 16 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 20 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 20 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be