x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dooky Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Dooky BB003
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/31456403.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183556357.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167998161.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101744231.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183556293.jpg
      Dooky Dooky BB003 BB003 BB003 Een hippe en vrolijke zonnebril van het merk BabyBanz. Deze zonnebril biedt de juiste bescherming bij je kind tegen de stralen van de zon. Alleen de beste bescherming is goed genoeg voor je kindje. Wij begrijpen dat! Juist daarom is BabyBanz al jaren de absolute nummer 1 in sunprotection voor de kids! Eigenschappen: * Beschermt de ogen van je kind en ziet er cool uit! * Hoge kwaliteit lenzen * UV 400 * voldoen aan de hoogste eisen. * Robuuste uitvoering van zeer sterk materiaal. * Aanbevolen ... (1)
      Dooky BB003
      • 09330696003490
      • BB003
      3
      17.99 EUR
    • Dooky BabyBanz Perfect Peach 0-2 jaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190700823.jpg
      Dooky Dooky BabyBanz Perfect Peach 0-2 jaar BabyBanz Perfect Peach 0-2 jaar BabyBanz Perfect Peach 0-2 jaar Dooky BabyBanz Perfect zonnebril Dit is een zonnebril van hoge kwaliteit voor kinderen van nul tot twee jaar. Het zorgt ervoor dat zon, zand, wind en water uit de ogen van je kind blijven. Het ziet er super gaaf uit! Ideaal voor de zomer en niet te missen voor wintersport. De comfortabele neopreen band is verstelbaar naar de groei van je kindje. Ingebouwde siliconen neus- en voorhoofdsstuk zorgen voor extra comfort en voorkomen dat de bril de wimpers van jouw kind raakt. Hierdoor zijn ze extr... (1)
      Dooky BabyBanz Perfect Peach 0-2 jaar
      • 05038278002896
      2
      deal
      23.90 EUR
    • Dooky BabyBanz Zonnebril Silver Star 0-2 Jr
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180679930.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175396693.jpg
      Dooky Dooky BabyBanz Zonnebril Silver Star 0-2 Jr BabyBanz Zonnebril Silver Star 0-2 Jr BabyBanz Zonnebril Silver Star 0-2 Jr Wat zal je kindje stralen met deze mooie zonnebril van het merk BabyBanz! Deze zonnebril biedt de juiste bescherming bij je kind tegen de stralen van de zon. Alleen de beste bescherming is goed genoeg voor je kindje. Wij begrijpen dat! Juist daarom is BabyBanz al jaren de absolute nummer 1 in sunprotection voor de kids! Eigenschappen: * Prachtig Dooky design! * Beschermt de ogen van je kind en ziet er cool uit! * Hoge kwaliteit lenzen * UV 400 * voldoen aan de hoogste eisen. * Robuuste uitvoe... (1)
      Dooky BabyBanz Zonnebril Silver Star 0-2 Jr
      • 05038278000649
      2
      19.00 EUR
    • Dooky BabyBanz zonnebril Blossom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184024428.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168002676.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168002680.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168002683.jpg
      Dooky Dooky BabyBanz zonnebril Blossom BabyBanz zonnebril Blossom BabyBanz zonnebril Blossom Dooky BabyBanz zonnebril Blossom (1)
      Dooky BabyBanz zonnebril Blossom
      • 05038278003589
      2
      19.31 EUR
    • Dooky Zonnebril 0-2 jaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180679939.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118117965.jpg
      Dooky Dooky Zonnebril 0-2 jaar Zonnebril 0-2 jaar Zonnebril 0-2 jaar Zonnebril 0-2 jaar (1)
      Dooky Zonnebril 0-2 jaar
      • 05038278000656
      1
      16.50 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
      • IZIPIZI DEFAULT
        • izipizi
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Able 2 (able_2)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alcon (alcon)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Arnette (arnette)
      • Avizor (avizor)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benetton (benetton)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Cazal (cazal)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Fendi (fendi)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • His Eyewear (his_eyewear)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • Lacoste (lacoste)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Miu miu (miu_miu)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nautica (nautica)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Object (object)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 52 mm (lens_breedte_1)
      • 52 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • 124 mm (brilpoot_124.0)
      • 125 mm (brilpoot_125.0)
      • 130 mm (brilpoot_130.0)
      • 134 mm (brilpoot_134.0)
      • 135 mm (brilpoot_135.0)
      • 137 mm (brilpoot_137.0)
      • 138 mm (brilpoot_138.0)
      • 140 mm (brilpoot_140.0)
      • 145 mm (brilpoot_145.0)
      • 150 mm (brilpoot_150.0)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 20 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 20 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be