x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Manfield Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Manfield Goudkleurige zonnebril vierkant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186435551.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186435552.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186435553.jpg
      Manfield Manfield Goudkleurige zonnebril vierkant Goudkleurige zonnebril vierkant Goudkleurige zonnebril vierkant Goudkleurige zonnebril van het merk Manfield. Wat deze bril bijzonder maakt is de vierkante vorm en grootte van de glazen. Deze zonnebril geeft een stijlvolle touch aan iedere outfit en is perfect voor aankomende zomer. De bril is 15 cm breed. De pootjes van de bril zijn circa 15 cm lang. De zonnebril is gemaakt van staal. Er wordt een stevige (opvouwbare) brillenkoker bij de zonnebril geleverd, zo blijft je zonnebril goed beschermd tegen krassen. (1)
      Manfield Goudkleurige zonnebril vierkant
      1
      19.99 EUR
    • Manfield Bruine zonnebril
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186518697.jpg
      Manfield Manfield Bruine zonnebril Bruine zonnebril Bruine zonnebril Met deze zonnebril van Manfield ben je helemaal klaar voor de zomer! De zonnebril heeft bruine, transparante glazen in een ronde vorm. De zonnebril is 14 cm breed en de pootjes hebben een lengte van 16 cm. Er wordt een stevige (opvouwbare) brillenkoker bij de zonnebril geleverd, zo blijft je zonnebril goed beschermd tegen krassen. (1)
      Manfield Bruine zonnebril
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Manfield Bruine tortoise zonnebril vierkant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186457274.jpg
      Manfield Manfield Bruine tortoise zonnebril vierkant Bruine tortoise zonnebril vierkant Bruine tortoise zonnebril vierkant Bruine zonnebril van het merk Manfield. Wat deze bril bijzonder maakt is het gevlekte design, de vorm en de grootte van de glazen. Deze zonnebril geeft een stijlvolle, zomerse touch aan iedere outfit. De bril is 15 cm breed. De pootjes van de bril zijn circa 15 cm lang. De zonnebril is gemaakt van polyurthaan. Er wordt een stevige (opvouwbare) brillenkoker bij de zonnebril geleverd, zo blijft je zonnebril goed beschermd tegen krassen. (1)
      Manfield Bruine tortoise zonnebril vierkant
      1
      39.99 EUR
    • Manfield Roze zonnebril vierkant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186518925.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186518926.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186518927.jpg
      Manfield Manfield Roze zonnebril vierkant Roze zonnebril vierkant Roze zonnebril vierkant Roze zonnebril van het merk Manfield. Wat deze bril bijzonder maakt is de vierkante vorm en grootte van de glazen. Deze zonnebril geeft een vrouwelijke uitstraling aan iedere outfit. De bril is 15 cm breed. De pootjes van de bril zijn circa 15 cm lang. De zonnebril is gemaakt van polyurthaan. Er wordt een stevige (opvouwbare) brillenkoker bij de zonnebril geleverd, zo blijft je zonnebril goed beschermd tegen krassen. (1)
      Manfield Roze zonnebril vierkant
      1
      39.99 EUR
    • Manfield Tortoise zonnebril
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186518698.jpg
      Manfield Manfield Tortoise zonnebril Tortoise zonnebril Tortoise zonnebril Tortoise zonnebril van het merk Manfield. De zonnebril heeft bruine glazen. Bijzonder aan dit exemplaar is de vorm van de glazen en de goudkleurige accenten. De bril is gemaakt van polyurethaan. De breedte van de bril is 14 cm en de glazen zijn 5 cm hoog. Er wordt een stevige brillenkoker bij de zonnebrillen geleverd, zo blijft je zonnebril goed beschermd tegen beschadigingen. (1)
      Manfield Tortoise zonnebril
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Manfield Lichtbruine tortoise zonnebril
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186491227.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186491228.jpg
      Manfield Manfield Lichtbruine tortoise zonnebril Lichtbruine tortoise zonnebril Lichtbruine tortoise zonnebril Bruine tortoise zonnebril van het merk Manfield. De zonnebril heeft bruine, transparante glazen in een ronde vorm. De bril is gemaakt van polyurethaan. De breedte van de bril is 14 cm en de pootjes hebben een lengte van 15 cm. Met dit item ben jij helemaal klaar voor aankomende zomer. Er wordt een stevige (opvouwbare) brillenkoker bij de zonnebril geleverd, zo blijft je zonnebril goed beschermd tegen krassen. (1)
      Manfield Lichtbruine tortoise zonnebril
      1
      39.99 EUR
    • Manfield Bruine tortoise zonnebril met goudkleurig detail
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186489804.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186489805.jpg
      Manfield Manfield Bruine tortoise zonnebril met goudkleurig detail Bruine tortoise zonnebril met goudkleurig detail Bruine tortoise zonnebril met goudkleurig detail Bruine zonnebril van het merk Manfield. Wat deze bril bijzonder maakt is het gevlekte design, de vorm en de grootte van de glazen. De bovenzijde heeft een leuk goudkleurig detail. Deze zonnebril geeft een stijlvolle, zomerse touch aan iedere outfit. De bril is 15 cm breed en de pootjes van de bril zijn circa 15 cm lang. De zonnebril is gemaakt van polyurthaan. Er wordt een stevige (opvouwbare) brillenkoker bij de zonnebril geleverd, zo blijft je zonnebril goed beschermd tegen krassen. (1)
      Manfield Bruine tortoise zonnebril met goudkleurig detail
      1
      29.99 EUR
    • Manfield Zwarte zonnebril vierkant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186436926.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186436927.jpg
      Manfield Manfield Zwarte zonnebril vierkant Zwarte zonnebril vierkant Zwarte zonnebril vierkant Zwarte zonnebril van het merk Manfield. Wat deze bril bijzonder maakt is de vorm en grootte van de glazen. Deze zonnebril geeft een stijlvolle touch aan iedere outfit. De bril is 15 cm breed. De pootjes van de bril zijn circa 15 cm lang. De zonnebril is gemaakt van polyurthaan. Er wordt een stevige (opvouwbare) brillenkoker bij de zonnebril geleverd, zo blijft je zonnebril goed beschermd tegen krassen. (1)
      Manfield Zwarte zonnebril vierkant
      1
      29.99 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
      • IZIPIZI DEFAULT
        • izipizi
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Able 2 (able_2)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alcon (alcon)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Arnette (arnette)
      • Avizor (avizor)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benetton (benetton)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Cazal (cazal)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Fendi (fendi)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • His Eyewear (his_eyewear)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • Lacoste (lacoste)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Miu miu (miu_miu)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nautica (nautica)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Object (object)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 52 mm (lens_breedte_1)
      • 52 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • 124 mm (brilpoot_124.0)
      • 125 mm (brilpoot_125.0)
      • 130 mm (brilpoot_130.0)
      • 134 mm (brilpoot_134.0)
      • 135 mm (brilpoot_135.0)
      • 137 mm (brilpoot_137.0)
      • 138 mm (brilpoot_138.0)
      • 140 mm (brilpoot_140.0)
      • 145 mm (brilpoot_145.0)
      • 150 mm (brilpoot_150.0)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 20 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 20 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be