x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rudy project Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Rudy project Fotonyk Bril, zwart/rood 2021 Zonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163988182.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141276261.jpg
      Rudy project Rudy project Fotonyk Bril, zwart/rood 2021 Zonnebrillen Fotonyk Bril, zwart/rood 2021 Zonnebrillen Fotonyk Bril, zwart/rood 2021 Zonnebrillen Gebruiksdoel: Allround; Gletsjerbestendig: Nee; Glas-schijftype: Weerspiegeld, Getint; Frame: Flexible O Matter frame that adapts to the face for optimum comfort and fit; beugel: Silicone / plastic; Gewicht: 27.5 g (1)
      Rudy project Fotonyk Bril, zwart/rood 2021 Zonnebrillen
      • 00655586042885
      3
      113.99 EUR
    • Rudy project Soundrise Glasses, zwart/blauw 2022 Zonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167931708.jpg
      Rudy project Rudy project Soundrise Glasses, zwart/blauw 2022 Zonnebrillen Soundrise Glasses, zwart/blauw 2022 Zonnebrillen Soundrise Glasses, zwart/blauw 2022 Zonnebrillen Gebruiksdoel: mode; Gletsjerbestendig: Nee; Glas-schijftype: Getint; Naam lenzen: blauw; Gewicht: 27.2 g (1)
      Rudy project Soundrise Glasses, zwart/blauw 2022 Zonnebrillen
      • 00655586392799
      3
      79.20 EUR
    • Rudy project Spinshield Glasses, blauw 2022 Zonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206834964.jpg
      Rudy project Rudy project Spinshield Glasses, blauw 2022 Zonnebrillen Spinshield Glasses, blauw 2022 Zonnebrillen Spinshield Glasses, blauw 2022 Zonnebrillen Gebruiksdoel: Allround; Gletsjerbestendig: Nee; Glas-schijftype: Getint; Naam lenzen: orange; Gewicht: 26 g (1)
      Rudy project Spinshield Glasses, blauw 2022 Zonnebrillen
      • 00655586392461
      3
      113.99 EUR
    • Rudy project Keyblade Bril, zwart 2022 Zonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185730174.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151083548.jpg
      Rudy project Rudy project Keyblade Bril, zwart 2022 Zonnebrillen Keyblade Bril, zwart 2022 Zonnebrillen Keyblade Bril, zwart 2022 Zonnebrillen Gebruiksdoel: Allround; Gletsjerbestendig: Nee; Glas-schijftype: Getint; Neusstuk: beweegbare neuspads; beugel: beweegbare tempeluiteinden; ventilatie: Ventilatieregelaar technologie; Gewicht: 32 g (1)
      Rudy project Keyblade Bril, zwart 2022 Zonnebrillen
      • 00655586995044
      2
      107.99 EUR
    • Rudy project Soundrise Glasses, zwart 2022 Zonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167931727.jpg
      Rudy project Rudy project Soundrise Glasses, zwart 2022 Zonnebrillen Soundrise Glasses, zwart 2022 Zonnebrillen Soundrise Glasses, zwart 2022 Zonnebrillen Gebruiksdoel: mode; Gletsjerbestendig: Nee; Glas-schijftype: Getint; Naam lenzen: goud; Gewicht: 27.2 g (1)
      Rudy project Soundrise Glasses, zwart 2022 Zonnebrillen
      • 00655586392768
      2
      119.95 EUR
    • Rudy project Spinair 58 Brillenglas, zwart 2022 Zonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186344210.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132409695.jpg
      Rudy project Rudy project Spinair 58 Brillenglas, zwart 2022 Zonnebrillen Spinair 58 Brillenglas, zwart 2022 Zonnebrillen Spinair 58 Brillenglas, zwart 2022 Zonnebrillen Gebruiksdoel: Allround, mode; Gletsjerbestendig: Nee; Glas-schijftype: Getint; Beschermingsniveau: 2: 18 - 43 % lichtdoorlatendheid; Neusstuk: instelbare neusbeugel; Naam lenzen: smoke black; beugel: instelbare pootjes; Beschermingsniveau: 2: 18 - 43 % Lichttransmissie; Andere functies: RP-optiek; Gewicht: 32 g; Aanvullende gegevens: Lichtdoorlaatbaarheid: 22,3 % (1)
      Rudy project Spinair 58 Brillenglas, zwart 2022 Zonnebrillen
      • 00655586130049
      2
      deal
      99.99 EUR
    • Rudy project Spinair 58 Brillenglas, blauw 2022 Zonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185729785.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149858020.jpg
      Rudy project Rudy project Spinair 58 Brillenglas, blauw 2022 Zonnebrillen Spinair 58 Brillenglas, blauw 2022 Zonnebrillen Spinair 58 Brillenglas, blauw 2022 Zonnebrillen Gebruiksdoel: Allround, mode; Gletsjerbestendig: Nee; Glas-schijftype: Getint; Beschermingsniveau: 3: 8 - 18 % lichtdoorlatendheid; Neusstuk: instelbare neusbeugel; Naam lenzen: multilaser blue; beugel: instelbare pootjes; Beschermingsniveau: 3: 8 - 18 % Lichttransmissie; Andere functies: RP-optiek; Gewicht: 32 g; Aanvullende gegevens: luchtdoorlatendheid: 19,2 % (1)
      Rudy project Spinair 58 Brillenglas, blauw 2022 Zonnebrillen
      • 00655586130193
      2
      87.99 EUR
    • Rudy project Spinair 56 Brillenglas, zwart/rood 2021 Zonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149857807.jpg
      Rudy project Rudy project Spinair 56 Brillenglas, zwart/rood 2021 Zonnebrillen Spinair 56 Brillenglas, zwart/rood 2021 Zonnebrillen Spinair 56 Brillenglas, zwart/rood 2021 Zonnebrillen Gebruiksdoel: Allround, mode; Gletsjerbestendig: Nee; Glas-schijftype: Getint; Beschermingsniveau: 3: 8 - 18 % lichtdoorlatendheid; Naam lenzen: multilaser red; Beschermingsniveau: 3: 8 - 18 % Lichttransmissie; beugel: instelbare pootjes; Andere functies: Polair 3FX HDR; Gewicht: 32 g (1)
      Rudy project Spinair 56 Brillenglas, zwart/rood 2021 Zonnebrillen
      • 00655586133071
      2
      deal
      199.99 EUR
    • Rudy project Soundrise Glasses, zwart 2022 Zonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167931627.jpg
      Rudy project Rudy project Soundrise Glasses, zwart 2022 Zonnebrillen Soundrise Glasses, zwart 2022 Zonnebrillen Soundrise Glasses, zwart 2022 Zonnebrillen Gebruiksdoel: mode; Gletsjerbestendig: Nee; Glas-schijftype: Getint; Naam lenzen: orange; Gewicht: 27.2 g (1)
      Rudy project Soundrise Glasses, zwart 2022 Zonnebrillen
      • 00655586392751
      2
      89.99 EUR
    • Rudy project Soundshield Glasses, bruin 2021 Zonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167931730.jpg
      Rudy project Rudy project Soundshield Glasses, bruin 2021 Zonnebrillen Soundshield Glasses, bruin 2021 Zonnebrillen Soundshield Glasses, bruin 2021 Zonnebrillen Gebruiksdoel: mode; Gletsjerbestendig: Nee; Glas-schijftype: Getint; Naam lenzen: Bruin; Gewicht: 26 g (1)
      Rudy project Soundshield Glasses, bruin 2021 Zonnebrillen
      • 00655586392522
      2
      69.99 EUR
    • Rudy project Rydon Slim Bril, grijs 2022 Zonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167993543.jpg
      Rudy project Rudy project Rydon Slim Bril, grijs 2022 Zonnebrillen Rydon Slim Bril, grijs 2022 Zonnebrillen Rydon Slim Bril, grijs 2022 Zonnebrillen Gebruiksdoel: Allround; Gletsjerbestendig: Nee; Wisselconstructie: ja; Glas-schijftype: helder, Meekleurend; Neusstuk: aanpasbaar; Beschermingsniveau: 1-3: 8 - 80 % lichtdoorlatendheid; Naam lenzen: paars; beugel: aanpasbaar; Beschermingsniveau: 1-3: 8 - 80 % lichtdoorlatendheid; Andere functies: ImpactX Photochromic 2; Gewicht: 25 g (1)
      Rudy project Rydon Slim Bril, grijs 2022 Zonnebrillen
      • 00655586392980
      2
      deal
      199.99 EUR
    • Rudy project Rydon Readers +2.5 dpt Bril, zwart/turquoise 2022 Triathlon brillen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204600615.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204600724.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204600725.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204600726.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185731097.jpg
      Rudy project Rudy project Rydon Readers +2.5 dpt Bril, zwart/turquoise 2022 Triathlon brillen Rydon Readers +2.5 dpt Bril, zwart/turquoise 2022 Triathlon brillen Rydon Readers +2.5 dpt Bril, zwart/turquoise 2022 Triathlon brillen Gebruiksdoel: Allround; Gletsjerbestendig: Nee; Wisselconstructie: ja; Glas-schijftype: Getint, Weerspiegeld; Beschermingsniveau: 3: 8 - 18 % lichtdoorlatendheid; Neusstuk: Ergonose neuskussentje (aanpasbaar); Frame: Grilamide frame - schokbestendig, hypoallergeen, hoge kwaliteit en duurzaam; Naam lenzen: Multilaser ice; Beschermingsniveau: 3: 8 - 18 % Lichttransmissie; beugel: aanpasbare strijkuiteinden; Andere functies: +1,5 dpt / RP Optiek bril; Accessoires: Brillenetui, reinigingsdoek; Ge... (1)
      Rudy project Rydon Readers +2.5 dpt Bril, zwart/turquoise 2022 Triathlon brillen
      • 00655586139172
      • SP53B68NA06-2500
      1
      179.95 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
      • IZIPIZI DEFAULT
        • izipizi
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • ActiveSol (activesol)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alcon (alcon)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Arnette (arnette)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Benetton (benetton)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Blizzard (blizzard)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Béaba Lunettes (be_aba_lunettes)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Cazal (cazal)
      • Cebe (cebe)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Ct (ct)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Duco (duco)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Fendi (fendi)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guess Marciano (guess_marciano)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ilmo (ilmo)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le Specs (le_specs)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Mercedes-Benz (mercedes_benz)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Moncler (moncler)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Parafina (parafina)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Police (police)
      • Porsche (porsche)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull (red_bull)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • Relax (relax)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • RH+ (rh_)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Slazenger (slazenger)
      • Smiffys (smiffys)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunfold (sunfold)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Themaparty (themaparty)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Velleman (velleman)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Xplorys (xplorys)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 53 mm (lens_breedte_1)
      • 53 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • 124 mm (brilpoot_124.0)
      • 125 mm (brilpoot_125.0)
      • 130 mm (brilpoot_130.0)
      • 135 mm (brilpoot_135.0)
      • 137 mm (brilpoot_137.0)
      • 138 mm (brilpoot_138.0)
      • 140 mm (brilpoot_140.0)
      • 141 mm (brilpoot_141.0)
      • 145 mm (brilpoot_145.0)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 19 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 19 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • TPU (tpu)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be