x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sinner Zonnebril Sinner Ros Matte Brown

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sinner Zonnebril Sinner Ros Matte Brown
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sinner Zonnebril Sinner Ros Matte Brown
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sinner Zonnebril Sinner Ros Matte Brown
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217938894.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122832923.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122832922.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122832925.jpg
Sinner Sinner Zonnebril Sinner Ros Matte Brown Zonnebril Sinner Ros Matte Brown Zonnebril Sinner Ros Matte Brown De Ros zonnebril van Sinner is een netjes afgewerkte zonnebril met een goede duurzaamheid. De bril heeft flexibele neuspads die voorzien zijn van een anti-s... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 08715999038652
  • 160717
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • Design
    • Kleur: Bruin, Oranje
    • Materiaal: Kunststof
  • 41.94 41.94 EUR 2
    2
    • Badenstrand Badenstrand
      De Sinner Ros is een stijlvolle sportzonnebril die speciaal ontworpen is voor gebruik tijdens intensieve activiteiten op zonnige dagen. D...41.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Fietstoebehoren Fietstoebehoren
      De Ros zonnebril van Sinner is een netjes afgewerkte zonnebril met een goede duurzaamheid. De bril heeft flexibele neuspads die voorzien ...41.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • 100% Zonnebril 100% Campo Soft Tact Black Grey PeakPolar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108959334.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185730978.jpg
      100% 100% Zonnebril 100% Campo Soft Tact Black Grey PeakPolar Zonnebril 100% Campo Soft Tact Black Grey PeakPolar Zonnebril 100% Campo Soft Tact Black Grey PeakPolar Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: mode, Allround; Gletsjerbestendig: Nee; Glas-schijftype: Getint, gepolariseerd; Beschermingsniveau: 3: 8-18% lichtdoorlatendheid; Bril lens: Naam lenzen: Grijze PeakPolar; Beschermingsniveau: 3: 8-18% Lichtdoorlaatbaarheid; 100 % UV-bescherming: ja; Bijzonderheden: Met polarisatie technologie; Uitrusting: Accessoires: Brillenzak; Details: Aanvullende gegevens: aanzienlijk beter contrast en zichtbaarheid dankzij polariserende lenzen (1)
      100% Zonnebril 100% Campo Soft Tact Black Grey PeakPolar
      • 00841269117050
      • 509785
      2
    • Ralph Lauren Zonnebril PH3110
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156447408.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205190632.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183190366.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118239228.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Zonnebril PH3110 Zonnebril PH3110 Zonnebril PH3110 Zonnebril PH3110 (1)
      Ralph Lauren Zonnebril PH3110
      • 08053672756319
      1
    • Gucci Zonnebril GG0672S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183567792.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181274232.jpg
      Gucci Gucci Zonnebril GG0672S Zonnebril GG0672S Zonnebril GG0672S Het modehuis Gucci is in 1921 opgericht door de gelijknamige ontwerper Guccio Gucci in Florence. De creatief directeur Alessandro Michele vaart een nieuwe koers met nostalgische ontwerpen, gecombineerd met een moderne twist. De collecties vertegenwoordigen het summum van Italiaans vakmanschap. (1)
      Gucci Zonnebril GG0672S
      • 00889652281391
      1
    • HUGO BOSS HG 1169/S 086/70
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229736247.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225275040.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS HG 1169/S 086/70 HG 1169/S 086/70 HG 1169/S 086/70 Over HUGO by Hugo Boss Hugo Boss is een naam die iedereen bekend in de oren klinkt. Deze Duitse modegigant is al jaren één van de bekendste merken, dankzij stijlvolle ontwerpen en uitmuntend vakmanschap. HUGO by Hugo Boss is een submerk dat zich laat kenmerken door coole, vooruitstrevende looks. HUGO brillen zijn voor trendsetters die graag hun individualiteit uitdrukken via onconventionele ontwerpen. Dus als je graag een fashion statement maakt, dan is een bril van HUGO iets voor jou! Over d... (1)
      HUGO BOSS HG 1169/S 086/70
      • 00716736718781
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 37.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 37.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 41.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 41.94
    • teamvergelijk@vergelijk.be