x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trespass Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Trespass zonnebril Uniseks Enforcement, getinte glazen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160621299.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157171015.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157168927.jpg
      Trespass Trespass zonnebril Uniseks Enforcement, getinte glazen zonnebril Uniseks Enforcement, getinte glazen zonnebril Uniseks Enforcement, getinte glazen Trespass Zonnebril Enforcement Heren Zilver/smoke (1)
      Trespass zonnebril Uniseks Enforcement, getinte glazen
      • 05045274079517
      3
      deal
      27.90 EUR
    • Trespass Kinderzonnebril Lovegame Junior Zwart/bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159868862.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116820279.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185749194.jpg
      Trespass Trespass Kinderzonnebril Lovegame Junior Zwart/bruin Kinderzonnebril Lovegame Junior Zwart/bruin Kinderzonnebril Lovegame Junior Zwart/bruin Trespass Kinderzonnebril Lovegame Junior Zwart/bruin (1)
      Trespass Kinderzonnebril Lovegame Junior Zwart/bruin
      • 05038232160402
      3
      deal
      27.90 EUR
    • Trespass zonnebril Sloope
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162024906.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169345834.jpg
      Trespass Trespass zonnebril Sloope zonnebril Sloope zonnebril Sloope Trespass sportzonnebril De Sloope zonnebril van Trespass is de perfecte bril voor fanatieke sporters. De UV400-bescherming beschermt je ogen tegen schadelijke zonnestralen. Het rubberen neusstuk en de rubberen hoofdgrijpers zorgen ervoor dat de bril comfortabel en stevig zit. De bril is voorzien van gepolariseerde lenzen met spiegelcoating. Deze neemt hinderlijke schitteringen weg en zorgt voor scherper zicht. Berg hem na het sporten op in de brillenkoker zodat hij niet beschadigt. Specificat... (1)
      Trespass zonnebril Sloope
      • 05045274383928
      2
      deal
      83.90 EUR
    • Trespass Zonnebril Blenheim Dames Zwart/smoke
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160974347.jpg
      Trespass Trespass Zonnebril Blenheim Dames Zwart/smoke Zonnebril Blenheim Dames Zwart/smoke Zonnebril Blenheim Dames Zwart/smoke UV 400 bescherming Rooktint categorie 3 Inclusief reinigingsdoek. Stijlvol frame met goudkleurige details. (1)
      Trespass Zonnebril Blenheim Dames Zwart/smoke
      • 05045274174915
      2
      16.49 EUR
    • Trespass Zonnebril Maveric Heren Titanium/zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160038377.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157212412.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157212413.jpg
      Trespass Trespass Zonnebril Maveric Heren Titanium/zwart Zonnebril Maveric Heren Titanium/zwart Zonnebril Maveric Heren Titanium/zwart Trespass Zonnebril Maveric Heren Titanium/zwart (1)
      Trespass Zonnebril Maveric Heren Titanium/zwart
      • 05045274387759
      2
      deal
      98.95 EUR
    • Trespass zonnebril Drop
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157243798.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160643364.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157243799.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181947447.jpg
      Trespass Trespass zonnebril Drop zonnebril Drop zonnebril Drop Trespass Zonnebril Drop Unisex Matzwart/geel (1)
      Trespass zonnebril Drop
      • 05045274769531
      2
      deal
      39.90 EUR
    • Trespass Zonnebril Clarendon Dames Zwart/smoke
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159946284.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158750446.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158750442.jpg
      Trespass Trespass Zonnebril Clarendon Dames Zwart/smoke Zonnebril Clarendon Dames Zwart/smoke Zonnebril Clarendon Dames Zwart/smoke Trespass Zonnebril Clarendon Dames Zwart/smoke (1)
      Trespass Zonnebril Clarendon Dames Zwart/smoke
      • 05045274174939
      1
      16.49 EUR
    • Trespass Zonnebril Pokerface Dames Titanium/zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159925464.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169679938.jpg
      Trespass Trespass Zonnebril Pokerface Dames Titanium/zwart Zonnebril Pokerface Dames Titanium/zwart Zonnebril Pokerface Dames Titanium/zwart Trespass Zonnebril Pokerface Dames Titanium/zwart (1)
      Trespass Zonnebril Pokerface Dames Titanium/zwart
      • 05038232160389
      1
      34.00 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
      • IZIPIZI DEFAULT
        • izipizi
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Able 2 (able_2)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alcon (alcon)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Arnette (arnette)
      • Avizor (avizor)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benetton (benetton)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Cazal (cazal)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Fendi (fendi)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • His Eyewear (his_eyewear)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • Lacoste (lacoste)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Miu miu (miu_miu)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nautica (nautica)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Object (object)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 52 mm (lens_breedte_1)
      • 52 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • 124 mm (brilpoot_124.0)
      • 125 mm (brilpoot_125.0)
      • 130 mm (brilpoot_130.0)
      • 134 mm (brilpoot_134.0)
      • 135 mm (brilpoot_135.0)
      • 137 mm (brilpoot_137.0)
      • 138 mm (brilpoot_138.0)
      • 140 mm (brilpoot_140.0)
      • 145 mm (brilpoot_145.0)
      • 150 mm (brilpoot_150.0)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 20 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 20 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be