x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zwembaden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Roze zwembad

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zwembad categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Bestway Minnie babybad 102
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141994077.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141994078.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141994079.jpg
      Bestway Bestway Minnie babybad 102 Minnie babybad 102 Minnie babybad 102 Peuterbadje Minnie met 3 gelijke ringen. Incl. reparatie patch. Watercapaciteit: 101 ltr. Van 0,19 mm vinyl. Leeftijd: 2+. Afmeting: Ø 102x25 cm. (1)
      Bestway Minnie babybad 102
      • 06942138917604
      • 91060
      2
      14.99 EUR
    • Swim Essentials Roze Panterprint Zwembad Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171780100.jpg
      Swim Essentials Swim Essentials Roze Panterprint Zwembad Roze Roze Panterprint Zwembad Roze Roze Panterprint Zwembad Roze Swim essentials - Roze Panterprint Zwembad Een zwembadje in een tof printje. Leuk om te combineren met andere items in dit printje. Dit super hippe nieuwe Swim Essentials baby zwembad is ideaal voor de zomer! Het kinderzwembad is geschikt voor kindjes vanaf 0 jaar en in de warme maanden is het babyzwembadje perfect voor je kindje om ook wat verkoeling te krijgen. Het kinderzwembad heeft een unieke panterprint in een stralende rosé gouden kleur in het Swim Essentials design wat ervoor zorgt da... (1)
      Swim Essentials Roze Panterprint Zwembad Roze
      • 07432233923994
      2
      12.90 EUR
    • Intex Zwembad - roze/goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159908640.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167474573.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155595046.jpg
      Intex Intex Zwembad - roze/goud Zwembad - roze/goud Zwembad - roze/goud Specificaties: Gebruik: Eenvoudig op te blazen. Bodem is ook opblaasbaar zodat je kleintje zacht zit Afmetingen: 86 x 25 cm opgeblazen, inhoud: ca. 55 liter Kleur: Roze - goud Materiaal: Vinyl Extra bijzonderheden: Klein reparatiesetje meegeleverd (1)
      Intex Zwembad - roze/goud
      • 06941057417301
      1
      16.45 EUR
    • Bestway opblaasbaar Disney Princess zwembad
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158171186.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158171290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158171289.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165781735.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158171298.jpg
      Bestway Bestway opblaasbaar Disney Princess zwembad opblaasbaar Disney Princess zwembad opblaasbaar Disney Princess zwembad Dit Bestway zwembad is het zwembad voor prinsesjes! Op de zijkant van dit roze Disney zwembad staan de afbeeldingen van Disney prinsessen. De 2 ringen van het Bestway opblaasbare familie zwembad zijn eenvoudig op te pompen (pomp niet inbegrepen). Met het handige aftapventiel laat je het zwembad snel weer leeglopen. Dit Bestway 2-rings opblaasbare Disney princess zwembad is 201 cm lang, 150 cm breed en 51 cm hoog. Het Bestway zwembad heeft een watercapaciteit van 450 liter. Specificaties Recht... (1)
      Bestway opblaasbaar Disney Princess zwembad
      • 06942138913705
      • 06942138981780
      • 91056
      1
      38.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Intex DEFAULT
        • intex
      • Bestway DEFAULT
        • bestway
      • Interline DEFAULT
        • interline
    • Prijsklasse (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 45 (price_2)
      • € 45 - € 125 (price_3)
      • ≥ € 125 (price_4)
    • Merk (brand):
      • Bestway (bestway)
      • BK (bk)
      • Bsi (bsi)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Deryan (deryan)
      • Disney (disney)
      • Everearth (everearth)
      • Exit (exit)
      • Happy People (happy_people)
      • Haushalt (haushalt)
      • Interline (interline)
      • Intex (intex)
      • JILONG (jilong)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • MONDO (mondo)
      • Munchkin (munchkin)
      • Playing Kids (playing_kids)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Spin Master (spin_master)
      • Step2 (step2)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summer Fun (summer_fun)
      • Summerplay (summerplay)
      • Summertime (summertime)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Swim & Fun (swim_fun)
      • The Shrunks (the_shrunks)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 7 (aantal_personen_7.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 9 (aantal_personen_9.0)
    • Soort Zwembad (soort_zwembad):
      • Familiebad (familiebad)
      • Frame pool (frame_pool)
      • Kinderbad (kinderbad)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 3+ (3_)
      • 6+ (6_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
      • Tot 3 jaar (tot_3_jaar)
    • Inclusief Frame (frame):
      • Ja (ja)
    • Doorsnede in cm (doorsnede):
      • < 125 cm (doorsnede_1)
      • 125 cm - 185 cm (doorsnede_2)
      • 185 cm - 305 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 305 cm (doorsnede_4)
    • Breedte in cm (breedte_cm):
      • < 160 cm (breedte_cm_1)
      • 160 cm - 210 cm (breedte_cm_2)
      • 210 cm - 265 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 265 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte in cm (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_1)
      • 50 cm - 70 cm (hoogte_cm_2)
      • 70 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Vinyl (vinyl)
      • Staal (staal)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be