x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zwembaden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    zwembad

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zwembad categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Interline Zwembad Bonaire ovaal 7,3 x 3,6 x 1,2 m
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172883436.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177658684.jpg
      Interline Interline Zwembad Bonaire ovaal 7,3 x 3,6 x 1,2 m Zwembad Bonaire ovaal 7,3 x 3,6 x 1,2 m Zwembad Bonaire ovaal 7,3 x 3,6 x 1,2 m Afmetingen: 7,3 x 3,6 x 1,2 mVorm: ovaalMateriaal: kunststof, staalWatercapaciteit (90%): 27.000 literMet pomp en zomerafdekking - Inhoud: 27.000 l - Filtratiecapaciteit: 5 m³/uur - Pompkracht: 7,0 m³ - Pomp voltage: 230 V (13)
      Interline Zwembad Bonaire ovaal 7,3 x 3,6 x 1,2 m
      • 08719244101047
      • 57150025
      1
      1729.01 EUR
    • Interline Zwembad Bonaire ovaal 6,1 x 3,6 x 1,2 m
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172883440.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177658703.jpg
      Interline Interline Zwembad Bonaire ovaal 6,1 x 3,6 x 1,2 m Zwembad Bonaire ovaal 6,1 x 3,6 x 1,2 m Zwembad Bonaire ovaal 6,1 x 3,6 x 1,2 m Afmetingen: 6,1 x 3,6 x 1,2 mVorm: ovaalMateriaal: kunststof, staalWatercapaciteit (90%): 21.000 literMet pomp en zomerafdekking - Inhoud: 21.000 l - Filtratiecapaciteit: 5 m³/uur - Pompkracht: 7,0 m³ - Pomp voltage: 230 V (12)
      Interline Zwembad Bonaire ovaal 6,1 x 3,6 x 1,2 m
      • 08719244101030
      • 57150024
      1
      1599.00 EUR
    • Interline Inbouwzwembad Century 6,10 x 3,60 m
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144831487.jpg
      Interline Interline Inbouwzwembad Century 6,10 x 3,60 m Inbouwzwembad Century 6,10 x 3,60 m Inbouwzwembad Century 6,10 x 3,60 m Inhoud: 21000 lAfmetingen: 610 x 360 x 132 cmStijlvolle, decoratieve wandpatronen en doordachte detailsOngeëvenaarde sterkte en kwaliteit Het bad bouwt u op door in de bodemrails de gegalvaniseerde metalen wand te plaatsen waarin de zware 50/100 dikke folie wordt bevestigd. Vervolgens monteert u dit bad af door de 7,5 cm dikke staanders en de 17,5 cm brede stalen toprail te monteren en kunt u de inbouwdelen zoals de skimmer, etc., bevestigen, waarop de filterinstallatie aangesloten wordt. Wan... (9)
      Interline Inbouwzwembad Century 6,10 x 3,60 m
      • 08717624304798
      1
      2999.00 EUR
    • Interline Zwembad Bonaire rond 3,6 x 1,2 m
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172883443.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177658706.jpg
      Interline Interline Zwembad Bonaire rond 3,6 x 1,2 m Zwembad Bonaire rond 3,6 x 1,2 m Zwembad Bonaire rond 3,6 x 1,2 m Afmetingen: 3,6 x 1,2 mVorm: rondMateriaal: kunststof, staalWatercapaciteit (90%): 10.000 literMet pomp en zomerafdekking - Inhoud: 10.000 l - Filtratiecapaciteit: 5 m³/uur - Pompkracht: 7,0 m³ - Pomp voltage: 230 V (3)
      Interline Zwembad Bonaire rond 3,6 x 1,2 m
      • 08719244100996
      • 57150020
      1
      999.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Intex DEFAULT
        • intex
      • Bestway DEFAULT
        • bestway
      • Interline DEFAULT
        • interline
    • Prijsklasse (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 40 (price_2)
      • € 40 - € 100 (price_3)
      • ≥ € 100 (price_4)
    • Merk (brand):
      • Avenli (avenli)
      • Besto (besto)
      • Bestway (bestway)
      • Bsi (bsi)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Deryan (deryan)
      • Disney (disney)
      • Everearth (everearth)
      • Exit (exit)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Happy People (happy_people)
      • Haushalt (haushalt)
      • Infinite (infinite)
      • Interline (interline)
      • Intex (intex)
      • JILONG (jilong)
      • Kokido (kokido)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Mascot (mascot)
      • MONDO (mondo)
      • Munchkin (munchkin)
      • Playing Kids (playing_kids)
      • Pool Improve (pool_improve)
      • Pool Power (pool_power)
      • Praxis (praxis)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Spin Master (spin_master)
      • Step2 (step2)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summer Fun (summer_fun)
      • Summerplay (summerplay)
      • Summertime (summertime)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Wehncke (wehncke)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 7 (aantal_personen_7.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
    • Soort Zwembad (soort_zwembad):
      • Familiebad (familiebad)
      • Frame pool (frame_pool)
      • Kinderbad (kinderbad)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 3+ (3_)
      • 6+ (6_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
      • Tot 3 jaar (tot_3_jaar)
    • Inclusief Frame (frame):
      • Ja (ja)
    • Doorsnede in cm (doorsnede):
      • < 125 cm (doorsnede_1)
      • 125 cm - 185 cm (doorsnede_2)
      • 185 cm - 305 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 305 cm (doorsnede_4)
    • Breedte in cm (breedte_cm):
      • < 160 cm (breedte_cm_1)
      • 160 cm - 210 cm (breedte_cm_2)
      • 210 cm - 265 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 265 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte in cm (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_1)
      • 50 cm - 65 cm (hoogte_cm_2)
      • 65 cm - 85 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 85 cm (hoogte_cm_4)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Vinyl (vinyl)
      • Staal (staal)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be