x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kenwood M-7000B

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kenwood M-7000B
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kenwood M-7000B
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kenwood M-7000B
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200581542.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200581548.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200592153.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200592101.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200592151.jpg
Kenwood Kenwood M-7000B M-7000B M-7000B DAB+/FM-RDS Internetradio via wifi Aansluiting via CD en USB Versterker met 2 x 30 W (uitgangsvermogen) Bluetooth audio-streaming (A2DP) Spotify-verbinding Klok met alarm- en timerfunctie (2)
  • 00019048232441
  • M7000SB
  • 0019048232441
4
good_buy
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 262.31 279.00 EUR 4
    4
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      DAB+/FM-RDS Internetradio via wifi Aansluiting via CD en USB Versterker met 2 x 30 W (uitgangsvermogen) Bluetooth audio-streaming (A2DP) ...262.31, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Met de geweldig klinkende M-7000S kun je muziek streamen via draadloze Bluetooth-technologie, of dankzij Wi-Fi vanaf internet genieten va...279.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      Smart Micro Hi-Fi Systeem\nMet de geweldig klinkende M-7000S kun je muziek streamen via draadloze Bluetooth-technologie, of dankzij Wi-Fi...279.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      DAB+/FM-RDS Internetradio via wifi Aansluiting via CD en USB Versterker met 2 x 30 W (uitgangsvermogen) Bluetooth audio-streaming (A2DP) ...279.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • OneConcept V-12-BT Bluetooth-stereoinstallatie USB SD CD MP3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92327139.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218618980.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218618148.jpg
      OneConcept OneConcept V-12-BT Bluetooth-stereoinstallatie USB SD CD MP3 V-12-BT Bluetooth-stereoinstallatie USB SD CD MP3 V-12-BT Bluetooth-stereoinstallatie USB SD CD MP3 Verticaal ingebouwde, voor MP3 geschikte CD-speler, Geïntegreerde Bluetooth-interface - voor het draadloos streamen van muziek via smartphone, laptop of MP3-speler, Voor MP3 geschikte USB- en SD-ingangen voor het rechtstreeks afspelen van MP3-titels van USB-massageheugens zoals USB-sticks en MP3-spelers, AUX-ingang voor het aansluiten van externe audio-componenten - zoals portable MP3- en CD-spelers of laptops., UKW/MW-radiotuner met 20 voorkeuzezenders, Geschikt voor vrijstaand en wandmontag... (1)
      OneConcept V-12-BT Bluetooth-stereoinstallatie USB SD CD MP3
      • 04260322377600
      1
    • PEAQ PMS310BT-SL DAB Micro Stereoset
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110804512.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111808967.jpg
      PEAQ PEAQ PMS310BT-SL DAB Micro Stereoset PMS310BT-SL DAB Micro Stereoset PMS310BT-SL DAB Micro Stereoset (2)
      PEAQ PMS310BT-SL DAB Micro Stereoset
      • 04049011141001
      • 4948533
      • PMS310BT-SL
      1
    • Lotronic Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116424792.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207341578.jpg
      Lotronic Lotronic Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm (1)
      Lotronic Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm
      • 05420047130105
      • 15-2530BO
      1
      deal
    • Teufel Kombo 11
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197484580.jpg
      Teufel Teufel Kombo 11 Kombo 11 Kombo 11 Zo simpel kan het zijn. Alles in één, super compact en makkelijk te bedienen, oftewel de KOMBO 11. Met cd-speler, bluetooth en ook met digitale radio DAB+ (13)
      Teufel Kombo 11
      • 04048945034373
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 279.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 234.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 234.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 234.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 234.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 234.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 234.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 234.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 234.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 234.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 279.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 230.58
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 230.58
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 230.58
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 279.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 224.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 224.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 245.40
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 257.29
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 261.79
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 261.79
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 224.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 254.98
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 254.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 254.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 254.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 224.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 254.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 254.98
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 262.31
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 254.88
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 254.88
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 254.88
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 224.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 224.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 262.31
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 262.31
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 262.31
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 250.22
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 250.22
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 262.31
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 250.22
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 262.31
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 262.31
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 262.31
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 262.31
    • teamvergelijk@vergelijk.be