x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Domo DO464FR 3L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Domo DO464FR 3L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Domo DO464FR 3L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Domo DO464FR 3L
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/63568893.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/63568895.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/63568894.jpg?ts=1
Domo Domo DO464FR 3L DO464FR 3L DO464FR 3L Capaciteit friteuse 3L, behuizing van roestvrij staal Uitneembare geëmailleerde tank, deksel met filter en kijkvenster Instel- en afneembare thermostaat, controlelampje voor stroomtoevoer en temperatuur 2200 W stroomverbruik, Gewicht: 6.172943336 Pond, Fabrikant: Domo (2)
  • 05411397013859
  • 1732897
  • DO464FR
2
  • Algemene kenmerken
    • Soort friteuse: Olie of vet
    • Capaciteit liter: 4, 3, 3 L
    • Maximale temperatuur: 190 °C
    • Garantie: 2 jaar
    • Kooktechniek: Bakken
    • Machine-wasbaar: Ja
  • Prestatie
    • Capaciteit friteuse: 3 kg
  • Technische details
    • Vermogen: 2000 Watt
    • Aantal personen: 4
    • Indicatielampje: Ja
    • Koel(e) handvat(en): Ja
    • Temperatuur (min): 60 °C
    • Verstelbare temperatuur: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Kijkvenster, Vaatwasserbestendig
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 38.5 cm
    • Compartiment hoogte: 100 mm
    • Diepte: 27 cm
    • Gewicht: 2.76 kg
    • Gewicht product: 2760 g
    • Hoogte: 21.9 cm
  • Ergonomie
    • Temperatuurindicatie: Ja
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Nee
  • 62.99 62.99 EUR 2
    2
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de DOMO DO464FR 3L heb je een stuk minder last van frituurluchtjes. De geurfilter in de deksel van deze friteuse vangt deze geuren na...62.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Capaciteit friteuse 3L, behuizing van roestvrij staal Uitneembare geëmailleerde tank, deksel met filter en kijkvenster Instel- en afneemb...62.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Domo DO457FR Frituurpan inox 2200 Watt - 3 L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101106826.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161089140.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161089221.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142034645.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144493186.jpg?ts=1
      Domo Domo DO457FR Frituurpan inox 2200 Watt - 3 L DO457FR Frituurpan inox 2200 Watt - 3 L DO457FR Frituurpan inox 2200 Watt - 3 L Deze friteuse is van het bekende merk Domo. Met de friteuse bakt u in een handomdraai heerlijke frites of snacks. Met de handige draaiknop kunt u gemakkelij... Kijk voor meer informatie op de website. (2)
      Domo DO457FR Frituurpan inox 2200 Watt - 3 L
      • 05411397011053
      • DO457FR
      2
    • Caterchef Friteuse 8 Liter Horeca
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147752095.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214055853.jpg?ts=1
      Caterchef Caterchef Friteuse 8 Liter Horeca Friteuse 8 Liter Horeca Friteuse 8 Liter Horeca Friteuse vervaardigd uit roestvrijstaal 18/10. Voorzien van EGO thermostaat, controlelampjes, maximaal-beveiliging, koude zône en een uitneembare binnenpan. De elementunit is gemakkelijk te verwijderen wat het onderhoud en reiniging vereenvoudigd. Wordt geleverd inclusief deksel en mandje. . Voor professioneel gebruik en hobby koks. Dit is een van onze horeca keuken apparatuur (3)
      Caterchef Friteuse 8 Liter Horeca
      • 08712591143142
      1
      deal
    • CombiSteel Elektrische Tafelfriteuse 12 Liter | Keuze uit 2 modellen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125956858.jpg?ts=1
      CombiSteel CombiSteel Elektrische Tafelfriteuse 12 Liter | Keuze uit 2 modellen Elektrische Tafelfriteuse 12 Liter | Keuze uit 2 modellen Elektrische Tafelfriteuse 12 Liter | Keuze uit 2 modellen SPECIFICATIES 7455.0930 Breedte (mm) 400 Diepte (mm) 700 Hoogte (mm) 328 Spanning (Volt) 400 El. vermogen(kW) 6 Model Tafelmodel Inh.vetpan(Ltr) 12 Gewicht netto (kg) 19 7455.0935 Breedte (mm) 400 Diepte (mm) 700 Hoogte (mm) 328 Spanning (Volt) 400 El. vermogen(kW) 9 Model Tafelmodel Inh.vetpan(Ltr) 12 Gewicht netto (kg) 19 (1)
      CombiSteel Elektrische Tafelfriteuse 12 Liter | Keuze uit 2 modellen
      1
      deal
    • HorecaTraders Gas Friteuse | 8 Liter | RVS | 25x70x(h)50 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156062017.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Gas Friteuse | 8 Liter | RVS | 25x70x(h)50 cm Gas Friteuse | 8 Liter | RVS | 25x70x(h)50 cm Gas Friteuse | 8 Liter | RVS | 25x70x(h)50 cm Producteigenschappen: - Frituurmand: 12,8 x 27 x (h)11 cm - Vervaardigd in roestvrij staal. - Mand bevat een hittebestendig handvat. - Gestempelde tank met schuine bodem voor legen zonder olieverspilling, geheel in roestvrij staal. - Leegmaken door een kraan van roestvrij staal met beveiligingssysteem. - Filter voor groot afval, mogelijkheid om beignets of grote stukken te bakken zonder mandje. - Piëzo-ontsteking, waakvlam voor onderhoud. - Regeling door thermostaat 190 ° C. - Veiligheidsthermoskoppel, krachtige brander onder de tank geplaatst. - Backsplash voor de afvoer van verbrand gas. - Verstelbare poten. - Voorzien van butaan / propaan injectoren + aardgasinjector in een aparte zak. - De apparatuur is vervaardigd volgens de geldende (CE) normen. (1)
      HorecaTraders Gas Friteuse | 8 Liter | RVS | 25x70x(h)50 cm
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 48.88
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 48.88
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 48.88
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 48.88
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 48.88
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 48.88
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 48.88
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 48.88
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 48.88
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 48.88
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 52.93
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 52.93
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 52.93
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 52.93
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 50.05
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 50.05
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 50.05
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 50.05
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 50.05
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 50.05
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 50.05
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 50.05
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 50.05
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 55.65
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 55.65
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 55.65
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 55.65
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 55.65
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 55.65
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 55.65
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 55.65
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 55.65
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 55.65
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 55.65
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 55.65
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 55.65
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 55.65
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 55.88
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 55.88
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 62.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be