x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Tefal Friteuse Filtra Pro Inox & Design 3L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Tefal Friteuse Filtra Pro Inox & Design 3L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Tefal Friteuse Filtra Pro Inox & Design 3L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Tefal Friteuse Filtra Pro Inox & Design 3L
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84194229.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84194231.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84194230.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84723414.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/170129571.jpg?ts=1
Tefal Tefal Friteuse Filtra Pro Inox & Design 3L Friteuse Filtra Pro Inox & Design 3L Friteuse Filtra Pro Inox & Design 3L Tefal Filtra Pro Inox & Design FR5111 - Frituurpan (1)
  • 03045386376582
  • FR5111
  • 4169485
  • 4005961
3
  • Algemene kenmerken
    • Soort friteuse: Olie of vet
    • Capaciteit liter: 3, 3 L
    • Maximale temperatuur: 190 °C
    • Bouw: Enkel
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Kooktechniek: Bakken
    • Land van herkomst: China
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Minimumtemperatuur: 150 °C
  • Prestatie
    • Capaciteit friteuse: 1.2 kg
  • Technische details
    • Vermogen: 2400 Watt
    • Aantal pannen: 1
    • Aantal personen: 3
    • Aan-/uitschakelaar: Nee
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Automatische dekselontgrendeling: Ja
    • Coolwall-behuizing: Nee
    • Digitale timer: Ja
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Handvat(en): Ja
    • Indicatielampje: Ja
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Lengte snoer: 1.2 m
    • Olieniveau: 3
    • Inklapbare handgreep: Ja
    • Snoeropslag: Ja
    • Soort bediening: Knoppen, Draaiknop
    • Temperatuur (min): 150 °C
    • Verstelbare temperatuur: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Timer, Kijkvenster, Vaatwasserbestendig
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
    • Materiaal: Metaal, Synthetisch, Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kijkglas: Ja
    • Vorm: Rechthoek
  • Eigenschappen
    • Koude wand: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 47 cm
    • Gewicht: 3.7 kg
    • Gewicht product: 3700 g
    • Hoogte: 34 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Ergonomie
    • Temperatuurindicatie: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Nee
  • Functies & -programma's
    • Aantal warmte standen: 5
  • Overig
    • Clock function: Ja
  • 71.95 97.14 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      De Tefal Filtra Pro koude zone friteuse heeft een capaciteit van 3L waar in een keer 1,2 kg frietjes in kunnen worden bereid. De koude-zo...71.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      DeFiltra Pro Inox & Design friteuse van Tefal is vervaardigd van roestvrij staal en is uitgevoerd in zilver. De friteuse is een semiprofe...
      92.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Tefal Filtra Pro Inox & Design FR5111 - Frituurpan97.14, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Royal Catering Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143279323.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211383313.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211383311.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211383315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211383309.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone Met de elektrische friteuse RCEF-13EHB van Royal Catering bent u er klaar voor. De tankinhoud van 13 L en een vermogen van 3.200 W zijn ideaal voor professioneel gebruik in restaurants, snackbars en foodtrucks. Royal Catering, de online retailer van horecabenodigdheden en kooktoestellen, verenigt functionaliteit, gebruiksgemak, onderhoud en praktisch design. Temperatuurbereik tussen 60 - 200 ° C - ideaal voor verschillende soorten voedsel, zoals fish and chips Koude zone voorkomt dat etensresten op de bodem verbranden, dat de natuurlijke smaak van de olie lang behouden blijft en is zo kostenbesparend Het gebruik van RVS beschermt tegen corrosie en is gemakkelijk schoon te maken Een aftapkraan zorgt voor een gemakkelijke en schone afvoer van de olie Met de aftapkraan kunt u de olie schoon en gemakkelijk legen (1)
      Royal Catering Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone
      • 04250928697950
      1
    • Casselin Elektrische friteuse Casselin van RVS 8L met veiligheids ...
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165374303.jpg?ts=1
      Casselin Casselin Elektrische friteuse Casselin van RVS 8L met veiligheids ... Elektrische friteuse Casselin van RVS 8L met veiligheids ... Elektrische friteuse Casselin van RVS 8L met veiligheids ... Elektrische friteuse 8 liter Lichaam, deksel, schakelkast gemaakt van roestvrij staal Bassin capaciteit: 8 liter 1 mand Vegelbare thermostaat Veiligheidsthermostaat Vermogen : 3250W / 230V Afmetingen : B 265 x D 430 x H 340 mm Gewicht : 7.1 kg Datasheet ( Engels en Frans): (1)
      Casselin Elektrische friteuse Casselin van RVS 8L met veiligheids ...
      • 03611630000420
      2
    • Saro RVS Handenwasbak | Kniebediening
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128063973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190206440.jpg?ts=1
      Saro Saro RVS Handenwasbak | Kniebediening RVS Handenwasbak | Kniebediening RVS Handenwasbak | Kniebediening Specificaties: Met kniebediening Zwenkbare mengkraan Met terugslagventiel Rand voor wandmontage Aansluiting aan waterleiding - 1/2" Inclusief siphon Roestvrijstaal Gewicht: 2,9 kg Afmetingen: 375x310x(H)190 mm Klik hier voor Technische gegevens (1)
      Saro RVS Handenwasbak | Kniebediening
      • 04017337353309
      2
    • Fritel Frituurpan Turbo SF4268 3,5L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146757218.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167006857.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167006812.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166671493.jpg?ts=1
      Fritel Fritel Frituurpan Turbo SF4268 3,5L Frituurpan Turbo SF4268 3,5L Frituurpan Turbo SF4268 3,5L Kleine friteuse 3,5 liter Vaatwasserbestendig Oververhittingsbeveiliging (1)
      Fritel Frituurpan Turbo SF4268 3,5L
      • 05410585376028
      • 5410585376028
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 71.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 81.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 81.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 71.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 81.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 81.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 81.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 91.39
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 91.39
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 79.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 79.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 79.49
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 88.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 85.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 85.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 81.45
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 81.45
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 92.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 92.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 92.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 92.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 92.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 92.90
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 89.60
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 71.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be