x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Hendi Rookoven Elektrisch

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Hendi Rookoven Elektrisch
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Hendi Rookoven Elektrisch
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Hendi Rookoven Elektrisch
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182968737.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159804515.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217141987.jpg?ts=1
Hendi Hendi Rookoven Elektrisch Rookoven Elektrisch Rookoven Elektrisch De Hendi Rookoven is ideaal voor roken en het bereiden van vis, vlees en groenten. (50)
  • 08711369238486
2
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Elektrische barbecue
    • Warmtebron: Elektrisch
  • 299.95 315.00 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      De rookoven is ideaal voor het roken en bereiden van vis, vlees, ham en groenten Gemaakt van roestvast staal met magnetisch sluitende dub...299.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Slowjuice Slowjuice
      De Hendi Rookoven is ideaal voor roken en het bereiden van vis, vlees en groenten.315.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Rösle Videro G4-S Vario
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220859026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180595211.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179345479.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179345481.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179345480.jpg?ts=1
      Rösle Rösle Videro G4-S Vario Videro G4-S Vario Videro G4-S Vario De Videro G4-S barbecue komt uit de collectie van het merk Rosle. Deze gasbarbecue heeft vier branders en een gasdrukregelaar met geïntegreerde slangbreukbe... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Rösle Videro G4-S Vario
      • 04004293255310
      • RS255310
      4
    • Gardebruk BBQ grill - Met Wielen en Werkblad - 55x35cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230721130.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230721129.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230721132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210411409.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230721127.jpg?ts=1
      Gardebruk Gardebruk BBQ grill - Met Wielen en Werkblad - 55x35cm BBQ grill - Met Wielen en Werkblad - 55x35cm BBQ grill - Met Wielen en Werkblad - 55x35cm Deze BBQ is voor alle BBQ liefhebbers. Ideaal voor gezellige barbecue-avonden in de tuin of op de camping. Nu is het tijd om de grill te pakken en de houtskool op te stoken. Met deze mobiele BBQ-grill ben je goed voorbereid op barbecues in de tuin, op het strand, tijdens uitstapjes, op de camping of bij een picknick. Bijzonder praktisch zijn de twee legplanken, aan de zijkant en aan de onderkant, van hout en metaal. Hier kun je je barbecuegerechten en accessoires binnen handbereik plaatsen. D... (1)
      Gardebruk BBQ grill - Met Wielen en Werkblad - 55x35cm
      • 06011608725787
      1
      deal
    • Vargo Fire Box Grill houtskoolgrill titan grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218195101.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151261858.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135299293.jpg?ts=1
      Vargo Vargo Fire Box Grill houtskoolgrill titan grijs Fire Box Grill houtskoolgrill titan grijs Fire Box Grill houtskoolgrill titan grijs Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: onderweg/mobiel; Type: kolen- en vuurbarbecue; Type: klapbarbecue; Brandstof: Kolen/hout; Materiaal: Grill: Titanium; Afmetingen: Verpakkingsgrootte (L x B x H): 20,5 x 11 x 8; Gewicht: 116 g; Levering: met nylon transportbescherming; Details: Aanvullende gegevens: Roostergebied: 20,5 x 20,5 cm, Let op: gebruik vuurvaste onderlaag! (2)
      Vargo Fire Box Grill houtskoolgrill titan grijs
      • 00818881004334
      1
    • Weber Q2400 met Onderstel Donker Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220685454.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101120498.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153814720.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153814722.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232377824.jpg?ts=1
      Weber Weber Q2400 met Onderstel Donker Grijs Q2400 met Onderstel Donker Grijs Q2400 met Onderstel Donker Grijs De Weber Q2400 met Onderstel is een stevige, elektrische barbecue waarmee je ook in kleine tuinen snel en eenvoudig grillcreaties op tafel zet. De werkbladen en het onderstel zorgen dat je ook met weinig ruimte genoeg mogelijkheden hebt. Dankzij de lange stroomkabel van 1,8 meter ben je niet afhankelijk van een stroompunt binnen. Je geniet van alle voordelen van een elektrische barbecue, maar ervaart toch die echte barbecuesmaak. Dit komt door de grote warmtespiraal, die zorgt voor een optima... (7)
      Weber Q2400 met Onderstel Donker Grijs
      • 00077924025051
      • 55020853
      • 522813
      2
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 299.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 299.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 299.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 299.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 299.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 314.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 314.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 314.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 314.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 314.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 314.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 314.99
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 325.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 325.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 308.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 308.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 308.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 308.75
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 308.75
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 299.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be