x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Weber Pulse 2000

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Weber Pulse 2000
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Weber Pulse 2000
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Weber Pulse 2000
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116661430.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230496515.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171213228.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171213229.jpg?ts=1
Weber Weber Pulse 2000 Pulse 2000 Pulse 2000 Met de Pulse 2000 tilt Weber barbecueën naar een hoger niveau! Deze innovatieve, elektrische barbecue heeft twee barbecuezones, een ingebouwde iGrill en een voorverwarmingsindicator die aangeeft wanneer je barbecue op temperatuur is. Wauw! (9)
  • 00077924060816
  • 82010053
4
deal
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Elektrische barbecue
    • Warmtebron: Elektrisch
    • Grillfuncties: Deksel, Vet opvangbakje, Thermostaat
    • Deksel: Ja
    • Materiaal behuizing: RVS
  • Design
    • Kookoppervlakte vorm: Vierkant
    • Materiaal: Metaal, Gietijzer
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 77 cm
    • Gewicht: 12 kg
    • Breedte (cm): 71 cm
    • Lengte: 76 cm
  • Technische details
    • Soort materiaal (bovenkant): Grids
    • Instelbare thermostaat: Ja
  • Ergonomie
    • Afneembaar grillrek: Ja
    • Opvangbakken voor vet: Ja
    • Verwarmingsrek: Nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2018
  • 644.55 1008.98 EUR 4
    4
    • vtwonen.be vtwonen.be
      Bestel Weber Pulse 2000 Elektrische Barbecue B 71 x D 76 cm online bij vtwonen. Alle Weber Barbecues uit voorraad leverbaar. Vandaag best...
      644.55, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Fonq.be Fonq.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Pulse 2000 tilt Weber barbecueën naar een hoger niveau! Deze innovatieve, elektrische barbecue heeft twee barbecuezones, een ingeb...
      644.55, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Weber Pulse 2000 is een elektrische barbecue waarbij je het garingsproces van 2 stukken vlees volgt via een bluetoothverbinding met de...739.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Warentuin Warentuin
      Elektrische barbecue Pulse 2000 Weber. Weber heeft een breed assortiment producten voor gas-, houtskool- en elektrische barbecues. De pro...
      958.88, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Decorson Novus betonnen bbq
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218615369.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128923715.jpg?ts=1
      Decorson Decorson Novus betonnen bbq Novus betonnen bbq Novus betonnen bbq Novus betonnen bbq. De producten van Decor zijn van goede kwaliteit en zijn een ideale toevoeging voor uw tuin! Uit onze collectie bbq & koken. Van het merk Decorson maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Novus betonnen bbq, dit komt uit het assortiment betonnen & stenen bbq, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (11)
      Decorson Novus betonnen bbq
      • 04031942000410
      1
    • Weber Master Touch 57 cm GBS Ivoor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226210693.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102825859.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105344960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115715226.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134635534.jpg?ts=1
      Weber Weber Master Touch 57 cm GBS Ivoor Master Touch 57 cm GBS Ivoor Master Touch 57 cm GBS Ivoor Met uw Mastertouch 57 ivory gbs rooster heeft u gegarandeerd barbecue plezier. De producten van Weber zijn van de hoogste kwaliteit, waardoor u altijd veilig en ontspannen kunt barbecuen. Uit onze collectie bbq & koken. Van het merk Weber maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Mastertouch 57 ivory gbs rooster, dit komt uit het assortiment kolen & briketten bbq, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij ... (6)
      Weber Master Touch 57 cm GBS Ivoor
      • 00077924032998
      • 14505004
      • 522797
      1
      deal
    • Buschbeck Las Palmas Tuinhaard Barbecue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84505512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159221431.jpg?ts=1
      Buschbeck Buschbeck Las Palmas Tuinhaard Barbecue Las Palmas Tuinhaard Barbecue Las Palmas Tuinhaard Barbecue Haal deze authentieke stenen barbecue van Warentuin in huis! Toebehoren dat kan er apart bijgekocht worden. Middenblad heeft een kleur tussen licht rood en grijs is. Keuze hierin is niet mogelijk. Beton kan scheurtjes bevatten wat niet schadelijk is voor het product. Open vuur kan niet in de BBQ zonder vuurvaste kap. Uit onze collectie branders & kachels. Van het merk Warentuin over Zee maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Betonnen - Stenen... (43)
      Buschbeck Las Palmas Tuinhaard Barbecue
      • 04033886100355
      1
      deal
    • Weber Genesis II E-410 GBS Zwart (model 2018)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128923776.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105344990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112839012.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112839009.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112839011.jpg?ts=1
      Weber Weber Genesis II E-410 GBS Zwart (model 2018) Genesis II E-410 GBS Zwart (model 2018) Genesis II E-410 GBS Zwart (model 2018) Genesis II E-410 GBS van Weber is een barbecueproduct van absolute topkwaliteit! Uit onze collectie bbq & koken. Van het merk Weber maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Genesis II E-410 GBS, dit komt uit het assortiment gas buitenkeuken, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (5)
      Weber Genesis II E-410 GBS Zwart (model 2018)
      • 00077924048272
      • 62010164
      • 592817
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 716.20
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 716.20
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 716.20
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 716.20
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 716.20
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 716.20
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 716.20
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 716.20
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 716.20
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 716.20
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 739.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 739.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 739.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 633.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 633.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 633.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 633.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 633.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 633.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 633.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 633.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 633.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 644.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 644.55
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 644.55
    • teamvergelijk@vergelijk.be