x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kettingen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    collier

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ketting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • The Jewelry Collection Vigor Ketting Dogtag Gediamanteerd 2,0 mm 50 cm - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158863090.jpg
      The Jewelry Collection The Jewelry Collection Vigor Ketting Dogtag Gediamanteerd 2,0 mm 50 cm - Zilver Vigor Ketting Dogtag Gediamanteerd 2,0 mm 50 cm - Zilver Vigor Ketting Dogtag Gediamanteerd 2,0 mm 50 cm - Zilver Vigor Ketting Dogtag Gediamanteerd 2,0 mm 50 cm - Zilver - van The Jewelry Collection in de categorie Collier. (1)
      The Jewelry Collection Vigor Ketting Dogtag Gediamanteerd 2,0 mm 50 cm - Zilver
      • 08718834304127
      1
      deal
      53.99 EUR
    • The Jewelry Collection Glams Ketting Gourmet 1,8 mm - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84199432.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98243294.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149980871.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118119276.jpg
      The Jewelry Collection The Jewelry Collection Glams Ketting Gourmet 1,8 mm - Zilver Glams Ketting Gourmet 1,8 mm - Zilver Glams Ketting Gourmet 1,8 mm - Zilver Glams Ketting Gourmet 1,8 mm - Zilver - van The Jewelry Collection in de categorie Collier. (1)
      The Jewelry Collection Glams Ketting Gourmet 1,8 mm - Zilver
      • 08718834152810
      1
      20.59 EUR
    • The Jewelry Collection Zilver figaro collier 50 cm 14 karaat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159865705.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149982422.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159865706.jpg
      The Jewelry Collection The Jewelry Collection Zilver figaro collier 50 cm 14 karaat Zilver figaro collier 50 cm 14 karaat Zilver figaro collier 50 cm 14 karaat Vigor Ketting Figaro 5,0 mm - Zilver - van Vigor in de categorie Collier. (1)
      The Jewelry Collection Zilver figaro collier 50 cm 14 karaat
      • 08718834055883
      • 08718834055784
      • 08718834056170
      1
      deal
      68.99 EUR
    • The Jewelry Collection Ketting Gourmet 13,5 mm - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158624197.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125537266.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105354215.jpg
      The Jewelry Collection The Jewelry Collection Ketting Gourmet 13,5 mm - Zilver Ketting Gourmet 13,5 mm - Zilver Ketting Gourmet 13,5 mm - Zilver The Jewelry Collection Ketting Gourmet 13,5 mm - Zilver - van The Jewelry Collection in de categorie Collier. (1)
      The Jewelry Collection Ketting Gourmet 13,5 mm - Zilver
      • 08718834063338
      1
      119.99 EUR
    • The Jewelry Collection Sparkle14 Ketting Gourmet 1,2 mm - Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125537008.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105354300.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158553723.jpg
      The Jewelry Collection The Jewelry Collection Sparkle14 Ketting Gourmet 1,2 mm - Goud Sparkle14 Ketting Gourmet 1,2 mm - Goud Sparkle14 Ketting Gourmet 1,2 mm - Goud Sparkle14 Ketting Gourmet 1,2 mm - Goud - van The Jewelry Collection in de categorie Collier. (1)
      The Jewelry Collection Sparkle14 Ketting Gourmet 1,2 mm - Goud
      • 08718834232628
      1
      deal
      159.00 EUR
    • The Jewelry Collection Vigor Ketting Figaro 4,5 mm - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105880461.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95311203.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125530981.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159175782.jpg
      The Jewelry Collection The Jewelry Collection Vigor Ketting Figaro 4,5 mm - Zilver Vigor Ketting Figaro 4,5 mm - Zilver Vigor Ketting Figaro 4,5 mm - Zilver Vigor Ketting Figaro 4,5 mm - Zilver - van The Jewelry Collection in de categorie Collier. (1)
      The Jewelry Collection Vigor Ketting Figaro 4,5 mm - Zilver
      • 08718834056125
      1
      deal
      56.99 EUR
    • The Jewelry Collection Sparkle14 Ketting Zirkonia 1,3 mm 42 - 45 cm - Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105353471.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125533838.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158584436.jpg
      The Jewelry Collection The Jewelry Collection Sparkle14 Ketting Zirkonia 1,3 mm 42 - 45 cm - Goud Sparkle14 Ketting Zirkonia 1,3 mm 42 - 45 cm - Goud Sparkle14 Ketting Zirkonia 1,3 mm 42 - 45 cm - Goud Sparkle14 Ketting Zirkonia 1,3 mm 42 - 45 cm - Goud - van The Jewelry Collection in de categorie Collier. (1)
      The Jewelry Collection Sparkle14 Ketting Zirkonia 1,3 mm 42 - 45 cm - Goud
      • 08718834155637
      1
      deal
      273.00 EUR
    • The Jewelry Collection Sparkle14 Ketting Zirkonia 0,8 mm 42 cm - Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158625291.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125537742.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105353281.jpg
      The Jewelry Collection The Jewelry Collection Sparkle14 Ketting Zirkonia 0,8 mm 42 cm - Goud Sparkle14 Ketting Zirkonia 0,8 mm 42 cm - Goud Sparkle14 Ketting Zirkonia 0,8 mm 42 cm - Goud Sparkle14 Ketting Zirkonia 0,8 mm 42 cm - Goud - van The Jewelry Collection in de categorie Collier. (1)
      The Jewelry Collection Sparkle14 Ketting Zirkonia 0,8 mm 42 cm - Goud
      • 08718834348862
      1
      142.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • GUESS (guess)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Pesavento (pesavento)
      • About You (about_you)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • ANNI LU (anni_lu)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Best Basics (best_basics)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Bouman Goud Collectie (bouman_goud_collectie)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Classics&More (classics_more)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Dash (dash)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elli (elli)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Fashionology (fashionology)
      • Fope Gioielli (fope_gioielli)
      • Fossil (fossil)
      • Glow (glow)
      • Huismerk (huismerk)
      • ID Fine (id_fine)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Karma (karma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifetime Love (lifetime_love)
      • Lilly (lilly)
      • LILY AND ROSE (lily_and_rose)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Lovenotes (lovenotes)
      • Maje (maje)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Miansai (miansai)
      • Miss Spring (miss_spring)
      • Monzario Argento (monzario_argento)
      • MY iMenso (my_imenso)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Names4ever (names4ever)
      • Nomelli (nomelli)
      • One More (one_more)
      • Orelia (orelia)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Rabinovich (rabinovich)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • Sif Jakobs (sif_jakobs)
      • Skagen (skagen)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • TFT (tft)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Tirisi Jewelry (tirisi_jewelry)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Vigor (vigor)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • XS-eries4men (xs_eries4men)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zilver (zilver)
      • Goud (goud)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Soort ketting (soort_ketting):
      • Ketting met hanger (ketting_met_hanger)
    • Materiaal (materiaal):
      • Brons (brons)
      • Diamant (diamant)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be