x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Magimix Gelato Expert

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Magimix Gelato Expert
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Magimix Gelato Expert
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Magimix Gelato Expert
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84523547.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84523549.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84523543.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84523540.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84523548.jpg?ts=1
Magimix Magimix Gelato Expert Gelato Expert Gelato Expert Magimix - Gelato Expert - Zelf vriezende IJsmachine - Schepijs - Softijs - Grantité - 3 automatische programma's (4)
  • 03519280019482
  • 03519280116808
  • 11680NL
4
good_buy
  • Technische details
    • Type ijsje: Yoghurtijs, Soft ice, Sorbetijs, Roomijs
    • Inhoud kan: 2, 2 L
    • Vermogen: 180 Watt
    • Pre-vries tijd: 120 Uur
    • Duur cyclus: 30 Minuten
    • Timerfunctie: Nee
    • Geïntegreerde timer: Ja
  • Design
    • Materiaal: Metaal, Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zilver
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Kijkvenster, Automatisch uitschakelen
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Eigenschappen
    • Deksel met kijkvenster: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Aantal ijsemmers: 2
    • Capaciteit liter: 2 L
    • Garantie: 2 jaar
    • Machine-wasbaar: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 29 cm
    • Diepte: 37 cm
    • Gewicht: 10.9 kg
    • Hoogte: 26 cm
    • Lengte: 26 cm
  • Inhoud van de verpakking
    • Kookboek: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • Prestatie
    • Aantal programma's: 4
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016
    • Soort ijsmachine: Zelf vriezend
  • 529.00 687.25 EUR 4
    4
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Magimix Gelato Expert mixt binnen een half uur een emmer ijs voor je. Daardoor is de machine geschikt voor de hobbykok die het zich gr...529.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kookshopdepepermolen Kookshopdepepermolen
      Binnen een half uur heerlijk ijs 3automatische ijsprogrammas voor softijs, schepijs en granité Conserveringsmodus hierdoorblijft het ijs ...550.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Magimix - Gelato Expert - Zelf vriezende IJsmachine - Schepijs - Softijs - Grantité - 3 automatische programma's649.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Vermogen: 180 W.687.25, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101068683.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416338.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416341.jpg?ts=1
      Magimix Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit IJsmachine Le Glacier - Wit IJsmachine Le Glacier - Wit Met de compacte IJsmachine met zijn ronde vormgeving kunt u zelf 100% natuurlijk ijs maken.De ijsemmer moet 10 à 12 uur in de diepvriezer om de kou te accumuleren, de bereiding in de ijsemmer doen en 20 minuten wachten om heerlijk room- of vruchtenijs te krijgen. 3 jaar Garantie op de motor en de onderdelen. (2)
      Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit
      • 03519280111247
      1
    • Klarstein Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157571449.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077164.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077166.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077171.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart Dynamische ijsmachine: perfect voor allerlei soorten feesten, Kristalhelder: produceert helder, doorzichtig ijs met een aantrekkelijke uitstraling, Milieuvriendelijk: gering energieverbruik met koelmiddel R600a, Grote productiecapaciteit: produceert dagelijks tot 13 kg ijs, Verfrissende drankjes: perfect ijs voor het koelen voor allerlei mixen, shakes en cocktails, Eenvoudig schoon te maken: solide, hygiënische behuizing van edelstaal (1)
      Klarstein Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart
      • 04060656151606
      1
      deal
    • Klarstein Kristall ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 afmetingen 2,5l watertank
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222008762.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222008765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222008766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222008763.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Kristall ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 afmetingen 2,5l watertank Kristall ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 afmetingen 2,5l watertank Kristall ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 afmetingen 2,5l watertank Kristalhelder: creëert helder ijs in blokjesvorm, Variabel: 2 verschillende afmetingen, Daadkrachtig: binnen 24 uur tot 15 kg ijsblokjes klaar voor gebruik, Coole look: edele behuizing in minimalistische afmetingen: past in elke ruimte, Kinderlijk eenvoudig: eenvoudig te bedienen door middel van 3 knoppen, Alles in zicht: indicator voor waterstand en ijscontainer, Snel in het glas: afneembare ijsblokjescontainer voor snel aanvullen (1)
      Klarstein Kristall ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 afmetingen 2,5l watertank
      • 04260509684736
      1
      deal
    • Klarstein Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208700562.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078045.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078036.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078043.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078044.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank Kristalhelder: produceert helder ijs in blokjesvorm, Variabel: 2 verschillende formaten, Krachtig: tot 20 kg ijsblokjes binnen 24 uur, Coole look: edele behuizing met minimalistische afmetingen past in elke partyruimte, Kinderlijk eenvoudig: moeiteloos gebruik middels 3 toetsen, Alles in zicht: indicator voor waterstand en ijscontainer, Snel in het glas: afneembare container voor snel overhevelen (2)
      Klarstein Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank
      • 04060656160356
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 550.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 550.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 550.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 550.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 550.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 550.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 550.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 550.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 529.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be