x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Leitz iLAM Office A4

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Leitz iLAM Office A4
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Leitz iLAM Office A4
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Leitz iLAM Office A4
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150557076.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237240197.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105344513.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237240192.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237240199.jpg?ts=1
Leitz Leitz iLAM Office A4 iLAM Office A4 iLAM Office A4 Met de Leitz iLAM Office A4 lamineer je documenten tot A4 formaat. Steek de stekker in het stopcontact en na 1 minuut is het lamineerapparaat gebruiksklaar. Je plastificeert 1 A4'tje in 45 seconden, hierdoor is de machine geschikt voor op kantoor. Maak bijvoorbeeld een muismat van het overzicht met alle sneltoetsen door deze te lamineren. (1)
  • 04002432112883
  • 04002432112876
  • 72510084
2
  • Algemene kenmerken
    • Maximaal aantal vellen: A4
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Multi, Grijs, Wit
  • 79.50 102.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Deze stijlvolle lamineermachine is zeer geschikt voor kantoren dankzij zijn compacte formaat; Ideaal voor het lamineren van documenten, f...79.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Leitz iLAM Office A4 lamineer je documenten tot A4 formaat. Steek de stekker in het stopcontact en na 1 minuut is het lamineerappa...102.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Fellowes Venus 2 A3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155126831.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155360479.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161340864.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215979572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108381113.jpg?ts=1
      Fellowes Fellowes Venus 2 A3 Venus 2 A3 Venus 2 A3 * Opwarmtijd van slechts 30 seconden met de InstaHeat technologie. * Lamineert een A4 hoes in slechts 18 seconden (1000mm/min). * Robuuste 6 rollen lamineermachine voor kwalitatief hoogwaardige resultaten, lamineert alle lamineerhoezen tot 250 micron (2x250micron). * 100% Jam Free bij gebruik van Fellowes lamineerhoezen. * Simpele (1 toets) gebruikersinterface met achteruitstand voor het herstellen van fout ingevoerde documenten. (1)
      Fellowes Venus 2 A3
      • 00043859641239
      • 50043859641234
      • 5734201
      2
    • Olympia A 235 plus lamineerapp. zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155128820.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237154493.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151062580.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176544400.jpg?ts=1
      Olympia Olympia A 235 plus lamineerapp. zwart A 235 plus lamineerapp. zwart A 235 plus lamineerapp. zwart Hoge kwaliteit: hoogwaardig verwarmingssysteem voorkomt blaasvorming bij lamineerhoezen, 4 rollen lamineersysteem, laminator creëert 380 mm/minuut. Absoluut veelzijdig: foliedikte 80 - 125 micron, lamineerfolie mat of glanzend DIN A6, A5, A4 bruikbaar, koud- en warmlamineren mogelijk. Hoge veiligheid: automatische uitschakeling bij oververhitting, snelle probleemoplossing door middel van de ontgrendelknop. Modern design: zeer platte behuizing werkt hedendaags en chique, overzichtelijke led-in... (1)
      Olympia A 235 plus lamineerapp. zwart
      • 04030152031399
      2
    • GBC Document lamineerhoes ft A3, 250 micron (2 x 125 micron), pak van 100 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150568699.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183690854.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212206869.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237008422.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211753524.jpg?ts=1
      GBC GBC Document lamineerhoes ft A3, 250 micron (2 x 125 micron), pak van 100 stuks Document lamineerhoes ft A3, 250 micron (2 x 125 micron), pak van 100 stuks Document lamineerhoes ft A3, 250 micron (2 x 125 micron), pak van 100 stuks Deze A3 lamineerhoezen voor warm lamineren zorgen voor een langdurige bescherming, Ideaal voor fotos, aankondigingen, tijdelijke bewegwijzering/bordjes, menu's en meer Geschikt voor gebruik met alle warme lamineermachines, 2x125 micron met glanzende afwerking om kleuren te versterken, Verkrijgbaar in een ruim aanbod aan formaten en diktes Eenvoudige papieruitlijning, Geschikt voor gebruik met of zonder drager De hoezen hebben afgeronde hoeken voor extra veiligheid en efficiënte afdichting, Aa... (1)
      GBC Document lamineerhoes ft A3, 250 micron (2 x 125 micron), pak van 100 stuks
      • 00033816024045
      • 00013465581038
      3
    • Olympia A 3048 DIN A3 Lamineerapparaat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/71059465.jpg?ts=1
      Olympia Olympia A 3048 DIN A3 Lamineerapparaat A 3048 DIN A3 Lamineerapparaat A 3048 DIN A3 Lamineerapparaat Eenvoudig in gebruik: lage opwarmtijd van 3-5 min afhankelijk van de dikte van de folie, overzichtelijke led-display voor klaar en netwerk, bediening via sensorknoppen, led-display voor opwarming/gebruiksklaar. Hoge kwaliteit: het kwaliteitsverwarmingssysteem voorkomt blaasvorming, 4 verwarmingsrollen lamineersysteem, lamineermachine werkt snel met 680 mm/minuut, maximale lamineerdikte: 0,8 mm, gecoate verwarmingswielen zonder beschermcover te bedienen. Absoluut veelzijdig: foliedikte 80-250 ... (1)
      Olympia A 3048 DIN A3 Lamineerapparaat
      • 04030152030132
      • 3013
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 69.50
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 69.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 75.50
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 79.29
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 79.29
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 79.29
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 79.29
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 79.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 79.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 79.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be