x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lenco MP3-speler 8 GB + Oortjes Blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lenco MP3-speler 8 GB + Oortjes Blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lenco MP3-speler 8 GB + Oortjes Blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lenco MP3-speler 8 GB + Oortjes Blauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223694662.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175448727.jpg?ts=1
Lenco Lenco MP3-speler 8 GB + Oortjes Blauw MP3-speler 8 GB + Oortjes Blauw MP3-speler 8 GB + Oortjes Blauw MP3-speler voor kinderen: MP3/MP4 en JPG, BMP 1,8" (4,5 cm) TFT LCD-scherm Geïntegreerde accu Ingebouwde microfoon Inclusief: USB-kabel, hoofdtelefoon, 3 verschillende paar dopopzetstukken (6)
  • 08711902065203
2
good_buy
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Metaal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Kinderen
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 37.98 58.25 EUR 2
    2
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      37.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      MP3-speler voor kinderen: MP3/MP4 en JPG, BMP 1,8" (4,5 cm) TFT LCD-scherm Geïntegreerde accu Ingebouwde microfoon Inclusief: USB-kabel, ...58.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Apple iPod shuffle USB Cable
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124035600.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100757101.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158089151.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123991766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163368749.jpg?ts=1
      Apple Apple iPod shuffle USB Cable iPod shuffle USB Cable iPod shuffle USB Cable Apple IPod shuffle USB Kabel (Retail) (1)
      Apple iPod shuffle USB Cable
      • 00885909300549
      • 04547597652268
      • MC003ZM/A
      • 1451869
      1
    • Zoom H2n portable WAV/MP3 Recorder
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133141203.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143975535.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117498963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117498959.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117498964.jpg?ts=1
      Zoom Zoom H2n portable WAV/MP3 Recorder H2n portable WAV/MP3 Recorder H2n portable WAV/MP3 Recorder De Zoom H2n Handy Recorder combineert Zoom's jarenlange ervaring in draagbare opnamen met verbeterde technologie en functies om een veelzijdig apparaat. Dit apparaat kan handig worden gebruikt voor film, journalistiek, podcasting, muzikale optredens, repetities en veel meer. De H2n heeft wel 5 microfoons ingebouwd, waardoor u uit 4 selecteerbare opname patronen kunt kiezen. (1)
      Zoom H2n portable WAV/MP3 Recorder
      • 04515260010080
      • H2N
      • H2n-5000-1
      3
    • Lenco Podo-153 4GB Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223800474.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144430760.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133635539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144430759.jpg?ts=1
      Lenco Lenco Podo-153 4GB Groen Podo-153 4GB Groen Podo-153 4GB Groen Lenco PODO-153LM - MP3-Speler stappenteller, oordopjes, sportband -Lime (1)
      Lenco Podo-153 4GB Groen
      • 08711902034551
      • 3884481
      • PODO-153LM
      1
    • Lenco Mp3/mp4 Speler Met 8 Gb Geheugen Lenco Xemio-560pk Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229215671.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229215669.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229215672.jpg?ts=1
      Lenco Lenco Mp3/mp4 Speler Met 8 Gb Geheugen Lenco Xemio-560pk Roze Mp3/mp4 Speler Met 8 Gb Geheugen Lenco Xemio-560pk Roze Mp3/mp4 Speler Met 8 Gb Geheugen Lenco Xemio-560pk Roze Lenco Xemio-560PK - MP3/MP4 speler met 8GB geheugen - Roze (2)
      Lenco Mp3/mp4 Speler Met 8 Gb Geheugen Lenco Xemio-560pk Roze
      • 08711902065173
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 27.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 27.98
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 27.98
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 27.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 27.98
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 37.98
    • teamvergelijk@vergelijk.be