x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Garmin Vivofit Junior 3 Marvel Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Garmin Vivofit Junior 3 Marvel Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Garmin Vivofit Junior 3 Marvel Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Garmin Vivofit Junior 3 Marvel Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/221970957.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237607487.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210688671.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237607484.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237607511.jpg?ts=1
Garmin Garmin Vivofit Junior 3 Marvel Zwart Vivofit Junior 3 Marvel Zwart Vivofit Junior 3 Marvel Zwart vivofit jr. 3 is niet alleen een fitness-tracker voor kinderen. Het is een interactieve ervaring waarbij de activiteiten van je kind spannende Marvel Avengers app-avonturen ontgrendelen. (1)
  • 00753759263577
  • 010-02441-10
  • 7155365
5
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Polystyreen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Kinderen
  • 75.95 91.45 EUR 5
    5
    • Amazon Amazon
      Waterdicht tot 50 m, comfortabel en duurzaam Groot kleurendisplay, altijd ingeschakeld, met meerdere wijzerplaten om uit te kiezen (digit...75.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bewegen is voor je kind extra leuk met de Garmin Vivofit Junior 3 Marvel Zwart om de pols. Deze Marvel variant heeft een speciaal Marvel ...85.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Garmin Vívofit Junior 3 Activity Tracker - Marvel Black Panther - Fitness Tracker voor Kinderen - Waterbestendig - Zwart87.39, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • RunningXpert RunningXpert
      89.98, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      vivofit jr. 3 is niet alleen een fitness-tracker voor kinderen. Het is een interactieve ervaring waarbij de activiteiten van je kind span...91.45, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Garmin Forerunner 45S Paars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143505752.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146228786.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169457289.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223484388.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164523556.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Forerunner 45S Paars Forerunner 45S Paars Forerunner 45S Paars Garmin Forerunner 45S - Paars (3)
      Garmin Forerunner 45S Paars
      • 00753759218577
      • 0753759218577
      • 6162529
      • 010-02156-11
      4
    • Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900"
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220803892.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188171345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231144354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231144355.jpg?ts=1
      Hama Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" U wilt het precies weten: weergave van uw exacte route weer bij het joggen, fietsen of wandelen met de geïntegreerde GPS - zonder smartphone\nNiets meer missen: meldingen met tillingsalarm en displayweergave met berichtvoorbeeld voor WhatsApp, Instagram, Facebook, sms, telefoontjes, e-mails en nog veel meer\nOf het nu om regen of het zwembad gaat: dankzij beschermingsklasse IP68 is de waterdichte fitness-tracker geschikt voor alle activiteiten in en rond het water\nSwipen zoals op een smartphone: gebruiksvriendelijk, full-colour 1,3-inch full-touch lcd-scherm voor een snel overzicht van alle functies\nJoggen, voetbal of yoga: kies uit 9 sporten en ontvang een analyse op maat\nHoud de hartslag 24 uur per dag in de gaten: continue hartslagmeting, ook tijdens rust en slaap\nZoete dromen of malende gedachten: met de slaapanalyse ziet u precies de verhouding tussen de diepe slaap-, droom- en waakfasen\nSportieve successen voor altijd: houd uw persoonlijke topprestaties bij - met de ontspann (1)
      Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900"
      • 04047443455901
      • HA-00178607
      • 178607
      2
    • Huawei Watch Fit - Goud/Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237581594.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237581605.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210105989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237581614.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237581611.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Watch Fit - Goud/Roze Watch Fit - Goud/Roze Watch Fit - Goud/Roze (6)
      Huawei Watch Fit - Goud/Roze
      • 06972453167200
      • 7044707
      • 6972453167200
      • HUNL-FIT-PNK
      • 55025876
      1
      deal
    • Samsung Galaxy Watch3 Zilver 41 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161639351.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161461033.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161639679.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161461035.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161461032.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy Watch3 Zilver 41 mm Galaxy Watch3 Zilver 41 mm Galaxy Watch3 Zilver 41 mm (3)
      Samsung Galaxy Watch3 Zilver 41 mm
      • 08806090539916
      • 08806090537738
      • SM-R850NZSAEUB
      • 7001950
      • 8806090539916
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 75.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 75.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 75.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 75.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 75.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 75.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 75.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 75.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 75.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 75.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 75.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 83.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 83.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 83.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 71.07
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 71.07
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 83.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 83.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 83.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 70.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 70.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 70.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 70.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 75.20
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 74.71
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 74.24
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 74.24
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 85.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 85.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 85.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 85.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 85.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 85.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 85.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 85.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 85.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 85.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 85.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 85.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 85.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 85.95
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 85.95
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 75.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be