x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips DiamondClean 9000 HX9914/54 duopack

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips DiamondClean 9000 HX9914/54 duopack
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips DiamondClean 9000 HX9914/54 duopack
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips DiamondClean 9000 HX9914/54 duopack
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161375463.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237558153.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237558150.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161279184.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161283072.jpg?ts=1
Philips Philips DiamondClean 9000 HX9914/54 duopack DiamondClean 9000 HX9914/54 duopack DiamondClean 9000 HX9914/54 duopack Met de Philips DiamondClean 9000 HX9914/54 haal je een elektrische tandenborstel in huis die jouw tanden witter maakt. Je hebt keuze uit 4 poetsstanden en 3 verschillende sterktes, waarmee je jouw poetservaring personaliseert. De BrushSync koppeling helpt je hierbij door de stand automatisch aan te passen aan de opzetborstel. Ook laat de tandenborstel het weten wanneer je te hard poetst dankzij de poetsdruksensor. Wil je meer feedback op jouw poetsgedrag? Koppel dan de tandenborstel met de app, die je tips geeft om jouw poetsgedrag te verbeteren. Voor goede poetsbeurten is het wel van belang dat je jouw opzetborstel op tijd vervangt. De slimme tandenborstel houdt de slijtage bij en geeft je een seintje zodra de borstel aan vervanging toe is. (8)
  • 08710103938057
  • 08710103938040
  • HX9914/54
2
  • Technische details
    • Bedoeld voor: Volwassenen
    • Tandenborstel modi: Tandvleesverzorging, Dagelijke verzorging, Grondige reiniging, Whitening
    • Druksensor: Ja
    • Batterijen: Ja
    • Type stroombron: Batterij/Accu, Batterijen
  • Functies & -programma's
    • Elektrische tandenborstel functies: Druksensor, Bluetooth
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief opzetborstels: 2
    • Aantal handvatten opgenomen: 2 stuks
    • Acculader: Ja
    • Inclusief Flosser: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Energie
    • AC input voltage: 110 V
  • Accu/Batterij
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
  • 201.99 201.99 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Philips DiamondClean 9000 HX9914/54 - Elektrische tandenborstel - Zwart201.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon Amazon
      2 x tandenborstels, 2 x hoogwaardige c3 borstelkoppen, afweerplaat. 1 glazen lading en 2 opladers Effectief tegen tandplak en behoud de g...201.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Boombrush Duo Pack
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202860467.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248108957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233421152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202860468.jpg?ts=1
      Boombrush Boombrush Duo Pack Duo Pack Duo Pack Ontdek de kracht van sonisch poetsen met de Boombrush Sonische Tandenborstel Zwart & Wit DUOSET.90 dagen batterijduur! (1)
      Boombrush Duo Pack
      • 07446038595522
      • TBDUO
      1
    • Oral-B Genius 8000N elektrische tandenborstel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220888185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220888191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220888187.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220888193.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220888195.jpg?ts=1
      Oral-B Oral-B Genius 8000N elektrische tandenborstel Genius 8000N elektrische tandenborstel Genius 8000N elektrische tandenborstel De Oral-B GENIUS 8000/8200 elektrische tandenborstel draagt bij aan een verbetering van uw poetstechniek.Voorzien van Bluetooth en de nieuwste Li-Ion accu. (2)
      Oral-B Genius 8000N elektrische tandenborstel
      • 04210201171829
      • 04210201171843
      • 80297579
      • 171829
      1
      deal
    • Gum Tandenborstel Kids 7-9 Jaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143538507.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140219921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198471330.jpg?ts=1
      Gum Gum Tandenborstel Kids 7-9 Jaar Tandenborstel Kids 7-9 Jaar Tandenborstel Kids 7-9 Jaar GUM Kids tandenborstel 7-9- jaar Kleurrijk monsterlijk licht knippert gedurende 1 minuut om kinderen te helpen langer te poetsen. Poets het bovengebit tot het licht stopt en herhaal dit voor het ondergebit. Met leuke zuignap om de borstel schoon te houden. (1)
      Gum Tandenborstel Kids 7-9 Jaar
      • 07630019902595
      2
    • Oral-B Vitality 100 White & Black DUOSET
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167165905.jpg?ts=1
      Oral-B Oral-B Vitality 100 White & Black DUOSET Vitality 100 White & Black DUOSET Vitality 100 White & Black DUOSET De nieuwste Oral-B Vitality 100 ziet er niet alleen prachtig uit, hij heeft ook een nieuwe timerfunctie en is verkrijgbaar als DUOSET in de kleuren wit en zwart. (12)
      Oral-B Vitality 100 White & Black DUOSET
      • 07440840275290
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 210.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 210.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 210.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 210.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 210.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 210.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 209.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 212.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 212.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 198.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 198.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 198.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 198.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 198.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 198.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 217.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 215.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 215.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 215.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 215.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 215.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 215.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 216.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 216.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 216.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 216.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 239.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 232.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 232.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 229.69
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 232.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 232.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 208.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 208.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 208.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 208.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 229.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 229.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 229.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 229.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 232.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 196.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 196.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 196.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 196.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 196.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 196.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 196.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 196.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 196.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 196.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 196.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 196.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 196.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 196.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 194.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 211.87
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 216.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 216.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 216.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 216.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 216.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 216.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 216.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 216.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 216.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 216.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 216.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 216.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 216.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 216.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 216.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 216.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 216.99
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 236.95
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 216.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 216.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 216.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 216.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 216.99
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 216.99
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 229.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 224.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 224.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 224.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 224.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 224.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 224.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 224.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 224.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 224.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 224.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 224.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 224.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 224.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 224.99
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 224.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 229.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 229.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 229.99
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 239.99
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 239.98
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 239.98
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 239.98
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 239.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 239.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 239.98
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 168.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 168.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 168.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 168.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 174.47
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 174.47
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 174.47
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 174.47
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 174.47
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 168.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 168.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 168.99
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 209.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 202.99
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 201.99
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 201.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 201.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be