x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Apple Usb C naar MagSafe 3 Kabel 2 Meter

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Apple Usb C naar MagSafe 3 Kabel 2 Meter
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Apple Usb C naar MagSafe 3 Kabel 2 Meter
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Apple Usb C naar MagSafe 3 Kabel 2 Meter
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205784651.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246929931.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/247429188.jpg?ts=1
Apple Apple Usb C naar MagSafe 3 Kabel 2 Meter Usb C naar MagSafe 3 Kabel 2 Meter Usb C naar MagSafe 3 Kabel 2 Meter Gebruik de Apple Usb C naar MagSafe 3 Kabel 2 Meter om jouw MacBook met MagSafe aansluiting eenvoudig op te laden. De kabel heeft een stoffen omhulsel en gaat daardoor langer mee dan een siliconen kabel. Dankzij de MagSafe aansluiting klikt de kabel gemakkelijk en magnetisch in je MacBook. De magnetische aansluiting is sterk genoeg om te blijven zitten tot jij hem eruit haalt. Steek de kabel in een usb C adapter en je bent klaar voor gebruik. Struikel je per ongeluk over de kabel? Geen probleem. De kabel laat vanzelf los en je MacBook wordt niet meegetrokken. Er zit een ledlampje in de MagSafe aansluiting die aangeeft of de batterij van je MacBook vol zit. Een oranje lichtje betekent dat je MacBook nog oplaadt. Een groen lichtje betekent dat hij vol zit. Let op: deze kabel beschikt niet over een lightning aansluiting. Let op: een adapter wordt niet standaard meegeleverd. Geschikt voor MacBook Pro 14/16 inch (2021). (1)
  • 00194252750827
  • MLYV3ZM/A
4
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.008 kg
  • Design
    • Kleur: Wit
  • 49.99 65.79 EUR 4
    4
    • SBSupply.be SBSupply.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Apple USB-C to MagSafe 3 cable 2m - Compatibel met: MacBook Air (M2, 2022)MacBook Pro (14-inch, 2021)MacBook Pro (16-inch, 2021) Tip van ...49.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Gebruik de Apple Usb C naar MagSafe 3 Kabel 2 Meter om jouw MacBook met MagSafe aansluiting eenvoudig op te laden. De kabel heeft een sto...55.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      55.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Senetic.be Senetic.be
      Apple (MLYV3ZM/A) Apple MLYV3ZM/A USB-kabel 2 m USB C MagSafe 3 Wit65.79, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Belkin Usb A naar Lightning Kabel 1m Kunststof Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254161159.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239052485.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156616531.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239053192.jpg?ts=1
      Belkin Belkin Usb A naar Lightning Kabel 1m Kunststof Wit Usb A naar Lightning Kabel 1m Kunststof Wit Usb A naar Lightning Kabel 1m Kunststof Wit Belkin iPhone Lightning naar USB kabel - 1m - wit (1)
      Belkin Usb A naar Lightning Kabel 1m Kunststof Wit
      • 00745883788651
      • CAA001bt1MWH
      • 7003555
      • CAA001BT1MWH
      • 58065893
      3
    • Logilink CU0027 3m USB A Micro-USB B Zwart USB-kabel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102876594.jpg?ts=1
      Logilink Logilink CU0027 3m USB A Micro-USB B Zwart USB-kabel CU0027 3m USB A Micro-USB B Zwart USB-kabel CU0027 3m USB A Micro-USB B Zwart USB-kabel LogiLink CU0027 USB-kabel (1)
      Logilink CU0027 3m USB A Micro-USB B Zwart USB-kabel
      • 04260113571040
      • 04052792004571
      • CU0027
      1
    • DeLOCK USB-C OTG Adapterkabel - 3.2 Gen 2 - Zwart - 0,1 meter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248364099.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236404800.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101847726.jpg?ts=1
      DeLOCK DeLOCK USB-C OTG Adapterkabel - 3.2 Gen 2 - Zwart - 0,1 meter USB-C OTG Adapterkabel - 3.2 Gen 2 - Zwart - 0,1 meter USB-C OTG Adapterkabel - 3.2 Gen 2 - Zwart - 0,1 meter USB-C naar USB-A adapter - USB3.1 Gen 2 - tot 3A Gebruik deze adapter om een (1)
      DeLOCK USB-C OTG Adapterkabel - 3.2 Gen 2 - Zwart - 0,1 meter
      • 04043619656844
      • 65684
      3
    • 2GO 797154 USB-kabel 3 m USB B USB C/Micro-USB B/Lightning Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241938482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236768626.jpg?ts=1
      2GO 2GO 797154 USB-kabel 3 m USB B USB C/Micro-USB B/Lightning Zwart 797154 USB-kabel 3 m USB B USB C/Micro-USB B/Lightning Zwart 797154 USB-kabel 3 m USB B USB C/Micro-USB B/Lightning Zwart Laadt tot 3 apparaten tegelijkertijd op met één USB-lader. Max. 3000 mA Geen gegevensoverdracht Hoogwaardige aluminium stekker Trendy nylon jas Lengte: 300 cm (1)
      2GO 797154 USB-kabel 3 m USB B USB C/Micro-USB B/Lightning Zwart
      • 04010425971546
      • 797154
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 54.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 54.84
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 54.84
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 54.84
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 54.84
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 54.84
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 54.84
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 54.84
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 54.84
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 54.84
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 54.84
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 54.84
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 54.84
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 50.41
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 50.41
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 50.41
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 50.41
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 50.41
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 50.41
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 50.41
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 43.03
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 43.03
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 43.03
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 43.03
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 39.08
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 42.96
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 42.96
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 42.96
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 42.96
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 51.04
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 51.04
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 51.04
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 69.34
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 69.46
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 69.46
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 49.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be