x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gigaset A690R Duo

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gigaset A690R Duo
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gigaset A690R Duo
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gigaset A690R Duo
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167629697.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167629700.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/186527650.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167629701.jpg?ts=1
Gigaset Gigaset A690R Duo A690R Duo A690R Duo Gigaset AS690 DUO (1)
  • 04250366854755
  • 4250366854755
2
  • Technische details
    • Handset type: Draadloze handset
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex
  • 64.99 65.75 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.13/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png https://beheer.thuiswinkel.org/certificering/index.asp?BedrijfId=254
      Gigaset AS690 Duo - 2 handsets - Zwart - Handsfree bellen - huistelefoon - inclusief oproepblokering64.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Dectdirect Dectdirect
      Gigaset AS690 DUO65.75, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Doro Comfort 1010 - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102448961.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96267413.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149493054.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136072157.jpg?ts=1
      Doro Doro Comfort 1010 - Zwart Comfort 1010 - Zwart Comfort 1010 - Zwart Display en knop: Op het scherm met achtergrondverlichting 20 x 35 mm zie je de contactnaam die je oproept of het in het telefoonboek wordt geregistreerd. Gebruik de knop boven de knop 2 om een aanraking te herinneren. Klik en selecteer een contact uit de laatste 10 gezochte contacten. Druk op de groene knop om de oproep te starten. Audioapparaten: Deze vaste telefoon is compatibel met gehoorapparaten, zodat het geluid luid en helder is, zelfs als je hem draagt. Selecteer de T-modus op je apparaat om deze functie te activeren. Het maximale ontvangstvermogen bedraagt 24 dB. Belangrijkste kenmerken: deze telefoon beschikt over intercomfuncties, oproepoverdracht, conferenties, luidsprekers, voornummer, uren, alarm, oproeptijd timer en de mogelijkheid om tot 50 contacten in het telefoonboek op te slaan. ECO-functie: Dit product beschikt over een laag stroomverbruik in de bedrijfs- en standby-modus. Voeding: Deze draadloze telefoon wordt geleverd met een basis en 2 oplaadbare AAA-batterijen, (1)
      Doro Comfort 1010 - Zwart
      • 07322460060404
      • 07322460060381
      • 6038
      • 211-30046
      • DORO1010BK
      3
    • Aidapt Big Button - Vaste Telefoon - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232424362.jpg?ts=1
      Aidapt Aidapt Big Button - Vaste Telefoon - Zwart Big Button - Vaste Telefoon - Zwart Big Button - Vaste Telefoon - Zwart Aidapt Big Button - Vaste telefoon - Zwart (1)
      Aidapt Big Button - Vaste Telefoon - Zwart
      • 05021196773580
      1
      deal
    • Gigaset A270A - zwart - antwoordapparaat - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143191213.jpg?ts=1
      Gigaset Gigaset A270A - zwart - antwoordapparaat - 1 stuk A270A - zwart - antwoordapparaat - 1 stuk A270A - zwart - antwoordapparaat - 1 stuk Gigaset A270A - Single DECT telefoon met antwoordapparaat - Handsfree functie - amber verlicht display (1)
      Gigaset A270A - zwart - antwoordapparaat - 1 stuk
      • 04250366851754
      • 5790969
      • S30852-H2832-M201
      • 000000000000247425
      1
    • Cisco IP Phone/1 Line/EU Plug
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252347197.jpg?ts=1
      Cisco Cisco IP Phone/1 Line/EU Plug IP Phone/1 Line/EU Plug IP Phone/1 Line/EU Plug IP Phone/1 Line/EU Plug (1)
      Cisco IP Phone/1 Line/EU Plug
      • 00882658345333
      1
    • min
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 56.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 63.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 63.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 61.09
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 61.09
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 61.09
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 61.09
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 61.09
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 61.09
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 61.09
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 62.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 62.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 61.09
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 61.09
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 61.09
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 61.09
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 61.09
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 61.09
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 61.09
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 61.09
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 61.09
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 54.25
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 54.25
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 54.25
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 54.25
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 54.25
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 54.25
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 54.25
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 54.25
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 54.25
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 54.25
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 54.25
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 65.14
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 65.75
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 65.75
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 65.75
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 65.75
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 65.75
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 65.75
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 65.75
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 65.75
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 65.75
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 65.75
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 65.75
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 65.75
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 65.75
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 65.75
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 65.75
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 65.75
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Dec 14 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 64.00
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Sat Dec 17 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 64.00
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 64.00
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 64.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 64.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 64.00
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Sun Jan 01 01:00:00 CET 2023 64.00
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 64.00
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 64.00
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 64.00
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 64.00
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 64.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 64.00
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 64.00
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 64.00
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 64.00
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 64.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 64.00
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 64.00
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 64.00
      • Sun Jan 15 01:00:00 CET 2023 64.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 64.00
      • Tue Jan 17 01:00:00 CET 2023 64.99
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 64.99
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 64.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be