x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Canon EOS C200 Body Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Canon EOS C200 Body Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Canon EOS C200 Body Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Canon EOS C200 Body Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/103099959.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145835780.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105275656.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105275657.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105275658.jpg
Canon Canon EOS C200 Body Zwart EOS C200 Body Zwart EOS C200 Body Zwart De Canon EOS C200 is een professionele cinema camera die beschikt over een ingebouwd EVF, 4" LCD scherm, top grip, Super 35mm CMOS sensor en Dual Pixel Autofocus. De EF-lensbevestiging is niet alleen compatibel met Canon's bestaande reeks DSLR lenzen, maar ook met de serie EF-mount CN-E cinema prime- en zoomlenzen. (2)
  • 04549292089806
  • 4549292089806
  • 2215C003
  • 2244C003AA
2
  • Algemene kenmerken
    • Type videocamera: Handcamera
    • Videocamera opties: Wifi, HDMI
    • Geslacht: Unisex
    • Ingebouwde verlichting: Nee
  • Technische details
    • Maximum video resolution: 4096 x 2160 pixels
    • HD type: Full HD, 4K Cinema, 4K Ultra HD
    • Cameraresolutie (megapixels): 9.84 megapixel
    • Hdmi: Ja
    • 3D TV: Nee
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Audiocompressieformaten: AAC
    • Geschikt voor: Canon
    • Ondersteunde schijven: Nee
    • Scherpstellen: Automatic/Manual
    • Type beeldsensor: CMOS
    • USB 2.0 poort(en): 1
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 4 inch
    • Geìntegreerde display: Nee
    • Zwenkbaar display: Nee
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: CFast 2.0
  • Design
    • Kleur: Groen, Zwart
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi b
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 27.5 cm
  • Accu/Batterij
    • Batterijvoltage: 14.4 V
  • Beheerfuncties
    • Afspeelmodus: snel terugspoelen
  • Camera
    • Ingebouwde flitser: Nee
  • Lenssysteem
    • Interchangeable lens: Ja
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: MPEG4, RAW, AVC, mp4
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aansluiting voor netstroomadapter: Ja
    • Aantal uitgangen: 1
  • Video
    • Pre-record: Ja
    • Video resolutions: 1920 x 1080 pixels
  • Zoeker
    • Schermafmetingen zoeker: 0.46 inch
  • Overig
    • PictBridge: Nee
  • 5942.00 5942.00 EUR 2
    2
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      De Canon EOS C200 is een professionele cinema camera die beschikt over een ingebouwd EVF, 4" LCD scherm, top grip, Super 35mm CMOS sensor...5942.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Foto Konijnenberg Foto Konijnenberg
      5.0 (1)
      De Canon EOS C200 is een professionele cinema camera die beschikt over een ingebouwd EVF, 4" LCD scherm, top grip, Super 35mm CMOS sensor...5942.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Canon XA-15
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207445691.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158147824.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190948914.jpg
      Canon Canon XA-15 XA-15 XA-15 De Canon XA15 is een compacte, professionele Full HD camcorder. Deze camcorder heeft een lens met 20x optische zoomlens met f/1.8-2.8 en een groot dynamisch bereik. Deze camcorder biedt uitstekende prestaties dankzij de HD CMOS Pro-beeldsensor en de DIGIC DV4-beeldprocessor. Ook bij weinig licht levert de Canon XA15 mooie video's. (1)
      Canon XA-15
      • 08714574654768
      • 2217C007AA
      • 2217C007
      2
      deal
    • Yuneec ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108247572.jpg
      Yuneec Yuneec ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal De Yuneec ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal is een 3-assig gimbal camera systeem, voorzien van een aluminium behuizing. (1)
      Yuneec ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal
      • 00813646024244
      2
      deal
    • Huddly Go conferentiecamera
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172869113.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176886789.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176886622.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185290553.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176886621.jpg
      Huddly Huddly Go conferentiecamera Go conferentiecamera Go conferentiecamera Compacte, softwarematige, conferentiecamera met breed gezichtsveld voor een ideale vergadering. (1)
      Huddly Go conferentiecamera
      • 07090043790085
      1
    • Huddly IQ vergadercamera met microfoon
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214859041.jpg
      Huddly Huddly IQ vergadercamera met microfoon IQ vergadercamera met microfoon IQ vergadercamera met microfoon Compacte Full HD camera met AI technologie voor videovergaderingen met mic. (1)
      Huddly IQ vergadercamera met microfoon
      • 07090043790108
      • 7090043790108
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 5942.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 5942.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 5942.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 5942.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be