x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Eva Solo Waterkoker Black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Eva Solo Waterkoker Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Eva Solo Waterkoker Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Eva Solo Waterkoker Black
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142274991.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143729512.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861810.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861811.jpg?ts=1
Eva Solo Eva Solo Waterkoker Black Waterkoker Black Waterkoker Black Eva Solo waterkoker zwart 1,5 liter (1)
  • 05706631052436
  • 430410
5
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Vermogen: 2400 Watt
    • Verstelbare temperatuur: Nee
    • Warmhoud functie: Nee
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: Kunststof
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Design: Modern
    • Geslacht: Unisex
    • Waterfilter: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, 360 voet
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.031 kg
    • Hoogte: 33.2 mm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 98.95 129.00 EUR 5
    5
    • Amazon Amazon
      1,5 l Zeer efficiënt Makkelijk te gebruiken98.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Eva Solo waterkoker zwart 1,5 liter98.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Eva Solo Waterkoker Black online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Eva Solo bij Etrias.129.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kookexpert Kookexpert
      Deze stijlvolle waterkoker van Eva Solo zorgt dat u in een handomdraai heerlijk warme drankjes hebt. Deze waterkoker is gemaakt van stevi...129.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Stijlvolinhuis Stijlvolinhuis
      Deze stijlvolle waterkoker van Eva Solo zorgt dat u in een handomdraai heerlijk warme drankjes hebt. Deze waterkoker is gemaakt van stevi...129.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511874.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232105582.jpg?ts=1
      Cuisinart Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart Waterkoker CJK780E Zwart Waterkoker CJK780E Zwart Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart (1)
      Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart
      • 03030050176438
      • 3030050176438
      2
    • Swan Retro Waterkoker 1.5 L Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220290066.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162123346.jpg?ts=1
      Swan Swan Retro Waterkoker 1.5 L Zwart Retro Waterkoker 1.5 L Zwart Retro Waterkoker 1.5 L Zwart Swan Retro Waterkoker 1.5 L Zwart (1)
      Swan Retro Waterkoker 1.5 L Zwart
      • 05055322529260
      1
    • Casselin Heetwaterdispenser Casselin, 15L, Ø27,3cmx46,8(h)cm, 1650W
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161430248.jpg?ts=1
      Casselin Casselin Heetwaterdispenser Casselin, 15L, Ø27,3cmx46,8(h)cm, 1650W Heetwaterdispenser Casselin, 15L, Ø27,3cmx46,8(h)cm, 1650W Heetwaterdispenser Casselin, 15L, Ø27,3cmx46,8(h)cm, 1650W Tank en het deksel in roestvrij staal Dubbel muur anti-burn Vullen indicator Capaciteit: 15 liter Instelbare thermostaat van 30 ° C tot 100 ° C Veiligheid thermostaat met resetknop Anti drupsysteem Vermogen: 1 650 W afmetingen: Ø 273 mm, H 468 mm Gewicht: 3,25 kg (1)
      Casselin Heetwaterdispenser Casselin, 15L, Ø27,3cmx46,8(h)cm, 1650W
      • 03611630001731
      2
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg?ts=1
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 98.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 98.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 98.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 98.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 98.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 98.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 114.67
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 114.67
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 114.67
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 112.46
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 114.67
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 114.67
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 114.67
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 114.67
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 112.46
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 98.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 98.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 98.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 114.67
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 112.46
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 114.67
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 114.67
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 114.67
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 114.67
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 112.46
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 112.46
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 114.67
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 114.67
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 114.67
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 114.67
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 98.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 112.46
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 98.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 98.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 98.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 98.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be