x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Russell Hobbs Waterkoker Luna Copper 24280-70

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Russell Hobbs Waterkoker Luna Copper 24280-70
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Russell Hobbs Waterkoker Luna Copper 24280-70
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Russell Hobbs Waterkoker Luna Copper 24280-70
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162152288.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/119369934.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158148312.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158148310.jpg?ts=1
Russell Hobbs Russell Hobbs Waterkoker Luna Copper 24280-70 Waterkoker Luna Copper 24280-70 Waterkoker Luna Copper 24280-70 Russell Hobbs 24280-70 Luna Copper - RVS Waterkoker (1)
  • 04008496940172
  • 24280-70
2
  • Design
    • Kleur: Zilver, Bruin, Rood
  • Algemene kenmerken
    • Type waterkoker: Waterkokers
  • 69.99 69.99 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Russell Hobbs 24280-70 Luna Copper - RVS Waterkoker69.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Waterkoker met inhoud van 1,7L en snelkookfunctie met aanduiding voor 1/2/3 koppen: Kookt 1 kop water in 55 seconden* Bespaart tot 66% en...69.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147774247.jpg?ts=1
      Animo Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter Dubbelwandige Animo Waterverwarmer met peilglas, regelbare thermostaat 0 - 97°C, droogkookbeveiliging en no-drip kraan met snelkoppeling voor S-uitlooparm of snelschenkslang. Specificaties Aansluitwaarde 1N~230V/3200W/50-60Hz. Uurcapaciteit 30 ltr. Afmeting 355x515 Vaste wateraansluiting Geschikt voor +/- 200 kopjes Alle dubbelwandige waterverwarmers van Animo zijn vervaardigd uit RVS 18/9 en zijn uitgerust met droogkookbeveiliging. (1)
      Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • 08715476300654
      1
      deal
    • Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127908302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144674361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225980788.jpg?ts=1
      Graef Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Bestel Waterkoker Graef WK900 Exclusive online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (1)
      Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • 04001627001728
      2
    • Camry Cr1259 Theemachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150408995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161412444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147760982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151497407.jpg?ts=1
      Camry Camry Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Met de boiler van Camry kunt u niet alleen de thee opwarmen, maar ook de gewenste temperatuur behouden. (1)
      Camry Cr1259 Theemachine
      • 05908256838475
      1
      deal
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg?ts=1
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 58.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 58.56
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 58.56
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 58.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 58.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 58.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 58.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 58.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 58.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 58.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 58.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 58.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 58.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 58.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 58.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 58.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 58.56
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 58.56
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 58.56
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 57.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 57.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 69.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be