x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Russell Hobbs Adventure Waterkoker

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Russell Hobbs Adventure Waterkoker
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Russell Hobbs Adventure Waterkoker
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Russell Hobbs Adventure Waterkoker
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226728965.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226261379.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226261380.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226261381.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226261385.jpg?ts=1
Russell Hobbs Russell Hobbs Adventure Waterkoker Adventure Waterkoker Adventure Waterkoker Deze Adventure waterkoker van Russell Hobbs heeft een strakke uitstraling en kan het water snel op temperatuur brengen. Deze waterkoker kookt in 50 seconden één kopje thee, handig als je snel warm water nodig hebt. Dankzij de handige markeringen voor 1, 2 of 3 kopjes verwarm je nooit meer teveel water, hierdoor bespaar je ook nog eens tot wel 66% aan energie. De perfecte schenktuit van de waterkoker voorkomt spatten en morsen en zorgt ervoor dat al het water in de beker komt en niet op je wer... (1)
  • 04008496970865
  • 23912-70
  • 5096695
4
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.7 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Instelbare thermostaat: Nee
    • Vermogen: 2400 Watt
    • Antikalksysteem: Ja
    • Bereidingstijd minuten: 0.08 Minuten
    • Deksle openingstype: Knop
    • Koel(e) handvat(en): Nee
    • Removable lid: Ja
    • Verstelbare temperatuur: Nee
    • Warmhoud functie: Nee
    • Zonder Bisphenol A (BPA): Ja
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Metaal, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: RVS, Kunststof
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Draadloos: Ja
    • Dubbelwandig: Nee
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Waterfilter: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
    • Concealed heating element: Ja
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, Droogkoken veiligheid, Antikalksysteem, Verborgen verwarmingselement, 360 voet
  • Eigenschappen
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 22 cm
    • Hoogte: 22.8 cm
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 82 dB
  • 34.99 46.18 EUR 4
    4
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Water is snel gekookt met de Russell Hobbs Adventure Waterkoker. Met de kopaanduiding in de kan meet je af voor hoeveel kopjes thee je wa...34.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Elegant design en afwerking, alles in geborsteld staal Grote capaciteit van 1,7 L Snelkookzones voor nauwkeurige dosering markering voor...34.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Russell Hobbs Adventure Brushed 23912-70 1,7L Waterkoker - RVS38.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze Adventure waterkoker van Russell Hobbs heeft een strakke uitstraling en kan het water snel op temperatuur brengen. Deze waterkoker k...
      46.18, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Blokker Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 Liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223892201.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166741592.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147285456.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213720496.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166741593.jpg?ts=1
      Blokker Blokker Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 Liter Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 Liter Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 Liter Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 liter (1)
      Blokker Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 Liter
      • 08711252128887
      • 03612408010016
      1
    • Tomado Twk1705b - Waterkoker - 1,7 Liter - Retro - Matzwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223732151.jpg?ts=1
      Tomado Tomado Twk1705b - Waterkoker - 1,7 Liter - Retro - Matzwart Twk1705b - Waterkoker - 1,7 Liter - Retro - Matzwart Twk1705b - Waterkoker - 1,7 Liter - Retro - Matzwart Tomado TWK1705B - Retro waterkoker - Matzwart - 1,7 liter inhoud - 2200 watt (1)
      Tomado Twk1705b - Waterkoker - 1,7 Liter - Retro - Matzwart
      • 08712876500226
      1
    • Wilfa WKR-2000P Spring Waterkoker - 1,7 L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126429244.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152336282.jpg?ts=1
      Wilfa Wilfa WKR-2000P Spring Waterkoker - 1,7 L WKR-2000P Spring Waterkoker - 1,7 L WKR-2000P Spring Waterkoker - 1,7 L Wilfa Spring WKR-2000P - 2000 watt waterkoker - roze (1)
      Wilfa WKR-2000P Spring Waterkoker - 1,7 L
      • 07044876099563
      1
    • Deuba Waterkoker Zwart/Zilverglas 1,8L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231979938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199091604.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199091603.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199091595.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199091605.jpg?ts=1
      Deuba Deuba Waterkoker Zwart/Zilverglas 1,8L Waterkoker Zwart/Zilverglas 1,8L Waterkoker Zwart/Zilverglas 1,8L Deuba Waterkoker Zwart/Zilverglas 1,8L (1)
      Deuba Waterkoker Zwart/Zilverglas 1,8L
      • 04250525327946
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 33.60
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 33.60
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 33.60
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 34.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be