x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Smeg KLF04PB - Blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Smeg KLF04PB - Blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Smeg KLF04PB - Blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Smeg KLF04PB - Blauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187938743.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187938752.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225165992.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/120271894.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/120271889.jpg?ts=1
Smeg Smeg KLF04PB - Blauw KLF04PB - Blauw KLF04PB - Blauw Smeg KLF04PB - Blauw (1)
  • 08017709231446
  • KLF04PBEU
4
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1 L
    • Vermogen: 2400 Watt
    • Bereidingstijd minuten: 1.92 Minuten
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Metaal, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: RVS, Kunststof
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
  • 199.00 199.00 EUR 4
    4
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Smeg KLF04PB - Blauw199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Waterkoker Smeg KLF04PBEU 50 Style Pastelblauw online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Smeg bij Etrias.199.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kookexpert Kookexpert
      Kook uw water eenvoudig met de Smeg KLF04 waterkoker. De koker is voorzien van een vermogen van 2400 watt en een grote inhoud van 1.7 lit...199.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Stijlvolinhuis Stijlvolinhuis
      Kook uw water eenvoudig met de Smeg KLF04 waterkoker. De koker is voorzien van een vermogen van 2400 watt en een grote inhoud van 1.7 lit...199.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147774247.jpg?ts=1
      Animo Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter Dubbelwandige Animo Waterverwarmer met peilglas, regelbare thermostaat 0 - 97°C, droogkookbeveiliging en no-drip kraan met snelkoppeling voor S-uitlooparm of snelschenkslang. Specificaties Aansluitwaarde 1N~230V/3200W/50-60Hz. Uurcapaciteit 30 ltr. Afmeting 355x515 Vaste wateraansluiting Geschikt voor +/- 200 kopjes Alle dubbelwandige waterverwarmers van Animo zijn vervaardigd uit RVS 18/9 en zijn uitgerust met droogkookbeveiliging. (1)
      Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • 08715476300654
      1
      deal
    • Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127908302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144674361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225980788.jpg?ts=1
      Graef Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Bestel Waterkoker Graef WK900 Exclusive online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (1)
      Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • 04001627001728
      2
    • Camry Cr1259 Theemachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150408995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161412444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147760982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151497407.jpg?ts=1
      Camry Camry Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Met de boiler van Camry kunt u niet alleen de thee opwarmen, maar ook de gewenste temperatuur behouden. (1)
      Camry Cr1259 Theemachine
      • 05908256838475
      1
      deal
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg?ts=1
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 163.07
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 163.07
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 163.07
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 171.29
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 171.29
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 171.29
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 171.29
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 171.29
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 171.29
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 171.29
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 171.29
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 171.29
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 171.29
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 171.29
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 171.29
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 171.29
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 171.29
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 179.96
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 179.96
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 179.96
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 179.96
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 179.96
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 179.96
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 179.96
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 179.96
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 179.96
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 179.96
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 179.96
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 179.96
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 179.96
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 181.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 181.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 181.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 182.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 178.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 178.94
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 179.96
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 178.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 178.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 178.94
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 172.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 182.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 182.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 197.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 197.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 197.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 197.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 172.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 172.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 172.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 172.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 172.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 172.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be