x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Smeg KLF04SSEU RVS

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Smeg KLF04SSEU RVS
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Smeg KLF04SSEU RVS
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Smeg KLF04SSEU RVS
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207194614.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150156980.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134833705.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134833706.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/120262504.jpg?ts=1
Smeg Smeg KLF04SSEU RVS KLF04SSEU RVS KLF04SSEU RVS Jaren 50 retro stijl logo, SMEG 3D Roestvrijstalen theepot en sluiting, gelakt Kunststof handvat, CHROOM TEKENING, roestvrijstalen schenktuit, Gewicht: 5.291094288 Pond, Fabrikant: SMEG (1)
  • 08017709231743
  • KLF04SSEU
7
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.7 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Vermogen: 2400 Watt
    • Antikalksysteem: Ja
    • Bereidingstijd minuten: 1.92 Minuten
    • Koel(e) handvat(en): Nee
    • Verstelbare temperatuur: Ja
    • Warmhoud functie: Ja
    • Zonder Bisphenol A (BPA): Ja
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Metaal, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: RVS, Kunststof
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Dubbelwandig: Nee
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Instelbare temperatuur, Waterniveau indicator, Droogkoken veiligheid, Warmhoudfunctie, Antikalksysteem, 360 voet
  • Eigenschappen
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 24.6 cm
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 179.00 219.00 EUR 7
    7
    • Amazon Amazon
      Jaren 50 retro stijl logo, SMEG 3D Roestvrijstalen theepot en sluiting, gelakt Kunststof handvat, CHROOM TEKENING, roestvrijstalen schenk...179.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Smeg KLF04SSEU - Waterkoker - chroom185.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Smeg KLF04SS - Chroom199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De SMEG KLF04SSEU RVS beschikt over 7 temperatuurstanden waarmee je water verwarmt tussen de 60 en 100 °C. Door water onder het kookpunt ...199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Waterkoker Smeg KLF04SSEU 50 Style Chroom online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Smeg bij Etrias.219.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Stijlvolinhuis Stijlvolinhuis
      Kook uw water eenvoudig met de Smeg KLF04 waterkoker. De koker is voorzien van een vermogen van 2400 watt en een grote inhoud van 1.7 lit...219.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kookexpert Kookexpert
      Kook uw water eenvoudig met de Smeg KLF04 waterkoker. De koker is voorzien van een vermogen van 2400 watt en een grote inhoud van 1.7 lit...219.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147774247.jpg?ts=1
      Animo Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter Dubbelwandige Animo Waterverwarmer met peilglas, regelbare thermostaat 0 - 97°C, droogkookbeveiliging en no-drip kraan met snelkoppeling voor S-uitlooparm of snelschenkslang. Specificaties Aansluitwaarde 1N~230V/3200W/50-60Hz. Uurcapaciteit 30 ltr. Afmeting 355x515 Vaste wateraansluiting Geschikt voor +/- 200 kopjes Alle dubbelwandige waterverwarmers van Animo zijn vervaardigd uit RVS 18/9 en zijn uitgerust met droogkookbeveiliging. (1)
      Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • 08715476300654
      1
      deal
    • Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127908302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144674361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225980788.jpg?ts=1
      Graef Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Bestel Waterkoker Graef WK900 Exclusive online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (1)
      Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • 04001627001728
      2
    • Camry Cr1259 Theemachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150408995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161412444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147760982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151497407.jpg?ts=1
      Camry Camry Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Met de boiler van Camry kunt u niet alleen de thee opwarmen, maar ook de gewenste temperatuur behouden. (1)
      Camry Cr1259 Theemachine
      • 05908256838475
      1
      deal
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg?ts=1
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • min
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 178.76
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 178.76
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 178.76
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 178.76
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 178.76
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 178.76
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 165.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be