x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Tristar WK-3372 Waterkoker - 1 liter - 1100 watt - Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Tristar WK-3372 Waterkoker - 1 liter - 1100 watt - Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Tristar WK-3372 Waterkoker - 1 liter - 1100 watt - Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Tristar WK-3372 Waterkoker - 1 liter - 1100 watt - Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143041343.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167627997.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228472632.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167627996.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101293834.jpg?ts=1
Tristar Tristar WK-3372 Waterkoker - 1 liter - 1100 watt - Wit WK-3372 Waterkoker - 1 liter - 1100 watt - Wit WK-3372 Waterkoker - 1 liter - 1100 watt - Wit Een compacte waterkoker. Deze waterkoker is zeer eenvoudig te bedienen en voorzien van een oververhittingsbeveiliging. Daarnaast is de aan-uit schakelaar voorzien van een indicatielampje. De waterkoker heeft een automatische afslag wanneer de temperatur is bereikt. Het deksel heeft een ingebouwde filter tegen kalk. Deze waterkoker heeft een vermogen van 1100 Watt en werkt op 230 Volt. (1)
  • 08713016035967
3
  • Design
    • Kleur: Multi, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 18 cm
    • Gewicht: 0 kg
    • Hoogte: 19 cm
    • Lengte: 13 cm
  • 19.95 20.48 EUR 3
    3
    • Soellaart Soellaart
      Een compacte waterkoker. Deze waterkoker is zeer eenvoudig te bedienen en voorzien van een oververhittingsbeveiliging. Daarnaast is de aa...19.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Praktische en compacte waterkoker met een witte kunststof behuizing Waterkoker met een inhoud van 1 liter en maximale inhoudsaanduiding E...19.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Tristar WK-3372 Waterkoker - 1 liter - 1100 watt - Wit20.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147774247.jpg?ts=1
      Animo Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter Dubbelwandige Animo Waterverwarmer met peilglas, regelbare thermostaat 0 - 97°C, droogkookbeveiliging en no-drip kraan met snelkoppeling voor S-uitlooparm of snelschenkslang. Specificaties Aansluitwaarde 1N~230V/3200W/50-60Hz. Uurcapaciteit 30 ltr. Afmeting 355x515 Vaste wateraansluiting Geschikt voor +/- 200 kopjes Alle dubbelwandige waterverwarmers van Animo zijn vervaardigd uit RVS 18/9 en zijn uitgerust met droogkookbeveiliging. (1)
      Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • 08715476300654
      1
      deal
    • Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127908302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144674361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225980788.jpg?ts=1
      Graef Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Bestel Waterkoker Graef WK900 Exclusive online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (1)
      Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • 04001627001728
      2
    • Camry Cr1259 Theemachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150408995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161412444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147760982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151497407.jpg?ts=1
      Camry Camry Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Met de boiler van Camry kunt u niet alleen de thee opwarmen, maar ook de gewenste temperatuur behouden. (1)
      Camry Cr1259 Theemachine
      • 05908256838475
      1
      deal
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg?ts=1
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 18.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 16.84
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 18.73
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 17.89
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 17.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 18.77
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 18.77
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 18.77
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 18.77
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 18.77
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 19.21
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 19.21
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 19.21
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 19.21
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 19.21
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 18.77
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 18.77
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 16.75
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 16.75
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.75
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.75
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 14.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 14.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 14.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 14.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 14.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 18.45
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 18.45
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be