x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Boretti Barilo 2.0

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Boretti Barilo 2.0
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Boretti Barilo 2.0
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Boretti Barilo 2.0
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233440372.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218311997.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/188254286.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223138728.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223138731.jpg?ts=1
Boretti Boretti Barilo 2.0 Barilo 2.0 Barilo 2.0 Groot grilloppervlakDoor het grote grilloppervlak, tovert u met gemak een compleet diner op tafel voor de hele familie.Direct/indirect grillenDe barbecue is geschikt voor direct en indirect grillen. Zo kunt u snel en op hoge temperatuur gerechten bereiden en gerechten langzaam laten garen.Uniek Boretti designDe barbecue bevat unieke Boretti designelementen.De unieke Barilo houtskoolbarbecue is uitermate geschikt om mee te barbecueën in groot gezelschap.GEÏNTEGREERDE THERMOMETERGIETIJZEREN GRI... (17)
  • 08715775201065
  • BARILO2.0
  • 8715775201065
4
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Houtskoolbarbecue
    • Warmtebron: Kolen
    • Garantie: 2 jaar
  • Design
    • Kookoppervlakte vorm: Ovaal
    • Materiaal: Staal, Gietijzer
    • Kleur: Zwart, Grijs
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 107 cm
    • Breedte (cm): 105 cm
  • 369.00 449.00 EUR 4
    4
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Barilo 2.0 houtskool barbecue369.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Groot grilloppervlakDoor het grote grilloppervlak, tovert u met gemak een compleet diner op tafel voor de hele familie.Direct/indirect gr...369.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Boretti Barilo 2.0 is de nieuwste versie van de populaire Barilo houtskool barbecue. Deze versie heeft vernieuwde scharnieren, een the...369.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      * Uniek bbq design * Optimale temperatuurcontrole * Geschikt voor direct en indirect grillen * Ideaal voor tuin en terras * Drie afzonder...449.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Decorson Novus betonnen bbq
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218615369.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128923715.jpg?ts=1
      Decorson Decorson Novus betonnen bbq Novus betonnen bbq Novus betonnen bbq Novus betonnen bbq. De producten van Decor zijn van goede kwaliteit en zijn een ideale toevoeging voor uw tuin! Uit onze collectie bbq & koken. Van het merk Decorson maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Novus betonnen bbq, dit komt uit het assortiment betonnen & stenen bbq, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (11)
      Decorson Novus betonnen bbq
      • 04031942000410
      1
    • Weber Master Touch 57 cm GBS Ivoor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226210693.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102825859.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105344960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115715226.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134635534.jpg?ts=1
      Weber Weber Master Touch 57 cm GBS Ivoor Master Touch 57 cm GBS Ivoor Master Touch 57 cm GBS Ivoor Met uw Mastertouch 57 ivory gbs rooster heeft u gegarandeerd barbecue plezier. De producten van Weber zijn van de hoogste kwaliteit, waardoor u altijd veilig en ontspannen kunt barbecuen. Uit onze collectie bbq & koken. Van het merk Weber maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Mastertouch 57 ivory gbs rooster, dit komt uit het assortiment kolen & briketten bbq, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij ... (6)
      Weber Master Touch 57 cm GBS Ivoor
      • 00077924032998
      • 14505004
      • 522797
      1
      deal
    • Buschbeck Las Palmas Tuinhaard Barbecue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84505512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159221431.jpg?ts=1
      Buschbeck Buschbeck Las Palmas Tuinhaard Barbecue Las Palmas Tuinhaard Barbecue Las Palmas Tuinhaard Barbecue Haal deze authentieke stenen barbecue van Warentuin in huis! Toebehoren dat kan er apart bijgekocht worden. Middenblad heeft een kleur tussen licht rood en grijs is. Keuze hierin is niet mogelijk. Beton kan scheurtjes bevatten wat niet schadelijk is voor het product. Open vuur kan niet in de BBQ zonder vuurvaste kap. Uit onze collectie branders & kachels. Van het merk Warentuin over Zee maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Betonnen - Stenen... (43)
      Buschbeck Las Palmas Tuinhaard Barbecue
      • 04033886100355
      1
      deal
    • Weber Genesis II E-410 GBS Zwart (model 2018)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128923776.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105344990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112839012.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112839009.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112839011.jpg?ts=1
      Weber Weber Genesis II E-410 GBS Zwart (model 2018) Genesis II E-410 GBS Zwart (model 2018) Genesis II E-410 GBS Zwart (model 2018) Genesis II E-410 GBS van Weber is een barbecueproduct van absolute topkwaliteit! Uit onze collectie bbq & koken. Van het merk Weber maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Genesis II E-410 GBS, dit komt uit het assortiment gas buitenkeuken, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (5)
      Weber Genesis II E-410 GBS Zwart (model 2018)
      • 00077924048272
      • 62010164
      • 592817
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 426.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 426.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 426.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 412.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 412.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 412.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 412.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 412.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 370.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 370.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 370.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 370.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 370.94
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 370.94
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 370.94
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 370.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 370.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 370.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 370.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 370.94
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 370.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 412.16
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 412.16
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 405.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 405.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 405.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 394.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 394.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 394.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 394.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 394.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 394.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 394.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 405.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 388.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 388.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 388.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 369.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be