x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsonite S'Cure Spinner 55cm Crimson Red

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsonite S'Cure Spinner 55cm Crimson Red
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsonite S'Cure Spinner 55cm Crimson Red
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsonite S'Cure Spinner 55cm Crimson Red
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158233521.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151707531.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158233517.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158233516.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158233519.jpg
Samsonite Samsonite S'Cure Spinner 55cm Crimson Red S'Cure Spinner 55cm Crimson Red S'Cure Spinner 55cm Crimson Red Samsonite S'Cure Handbagage koffer 55 cm - Rood (1)
  • 05414847329937
  • 49539-1235
3
  • Algemene kenmerken
    • koffer type: Normale koffer, Reistassen, Handbagage koffer
    • Capaciteit liter: 34, 34 L
    • Aantal wielen: 4
    • Hardcase of softcase: Hardcase
    • Geslacht: Heren, Unisex, Dames
    • Motief: Printopdruk
    • Type sluiting: Sleutel, Rits
  • Design
    • Kleur: Rood
    • Materiaal: Synthetisch, Polypropylene PP, Kunststof
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Slottype: Cijferslot
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 2.98 kg
    • Breedte (cm): 40 cm
    • Hoogte: 55 cm
    • Diepte: 20 cm
    • Gewicht product: 2900 g
    • Lengte: 40 cm
  • Functies
    • Verstelbaar handvat: Ja
  • Ergonomie
    • Met wielen: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2013
    • Speciaal vak voor laptop: Nee
  • 154.07 169.00 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      S'Cure Spinner 55: 40 x 20 x 55 cm - 34 L - 2,90 kg Gemaakt in Europa Driepuntssluiting voor meer veiligheid; de afdichting minimaliseert...154.07, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      Samsonite spinner S'Cure. Deze koffer is uitgevoerd in een duurzame, lichtgewicht kwaliteit en aan de binnenzijde is dit model voorzien v...
      164.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Samsonite S'Cure Handbagage koffer 55 cm - Rood169.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Ortlieb Rack-Pack M 31 L black Weekendtas Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209836993.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183746542.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182657175.jpg
      Ortlieb Ortlieb Rack-Pack M 31 L black Weekendtas Zwart Rack-Pack M 31 L black Weekendtas Zwart Rack-Pack M 31 L black Weekendtas Zwart Bestel Fietstas Ortlieb Rack-Pack Free 31L Black online. Bekijk alle Overige fietsaccessoires van het merk Ortlieb bij Etrias. (2)
      Ortlieb Rack-Pack M 31 L black Weekendtas Zwart
      • 04013051045339
      5
    • Tasmanian Tiger Leader Admin Pouch Black / Zwart (7672.040)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190148463.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150897188.jpg
      Tasmanian Tiger Tasmanian Tiger Leader Admin Pouch Black / Zwart (7672.040) Leader Admin Pouch Black / Zwart (7672.040) Leader Admin Pouch Black / Zwart (7672.040) Belangrijkste informatie: Type: Rugzakordening; Functies: Geschiktheid: Rugzak, Zak; Materiaal: 100 % polyamide; Afmetingen: Diepte: 40 mm; Breedte: 220 mm; Hoogte (mm): 150 mm; Overige: Gewicht: 250 g; Details: Aanvullende gegevens: Cordura 700 de, verschillende compartimenten, achterste inschuifflappen voor koud licht of zaklampen, Compartimenten voor geheugenkaarten, transparante documentvakken, ID-kaarthouder, instelbare vouwhoek door koord, MOLLE-drukknopsysteem, vereist vier MOLLE-lussen (1)
      Tasmanian Tiger Leader Admin Pouch Black / Zwart (7672.040)
      • 04013236074178
      1
    • Delsey Turenne Slim Cabin Size Trolley 55cm Silver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147534719.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158933742.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126973983.jpg
      Delsey Delsey Turenne Slim Cabin Size Trolley 55cm Silver Turenne Slim Cabin Size Trolley 55cm Silver Turenne Slim Cabin Size Trolley 55cm Silver Dit artikel van Delsey is 40 x 20 x 55 cm. Het gewicht is 2 kg en de kleurnaam is silberfarben. (1)
      Delsey Turenne Slim Cabin Size Trolley 55cm Silver
      • 03219110417302
      • 00162180311
      1
      deal
    • Hedgren Lineo Stripe L Koffer 4 wielen 76 cm black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181679772.jpg
      Hedgren Hedgren Lineo Stripe L Koffer 4 wielen 76 cm black Lineo Stripe L Koffer 4 wielen 76 cm black Lineo Stripe L Koffer 4 wielen 76 cm black Dit artikel van Hedgren is 50 x 32 x 76 cm. Het gewicht is 4.4 kg en de kleurnaam is black. (6)
      Hedgren Lineo Stripe L Koffer 4 wielen 76 cm black
      • 05413507350854
      1
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Multicolor (multi)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 154.07
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 154.07
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 154.07
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 147.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 143.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 143.80
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 143.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 153.84
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 153.84
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 153.84
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 153.84
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 153.84
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 153.84
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 153.84
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 153.84
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 153.84
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 153.84
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 153.84
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 153.84
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 153.84
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 153.84
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 153.84
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 153.84
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 153.84
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 154.07
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 154.07
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 154.07
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 154.07
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 154.07
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 154.07
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 154.07
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 154.07
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 154.07
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 154.07
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 154.07
    • teamvergelijk@vergelijk.be