x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips Senseo Select Zwart CSA230/50

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips Senseo Select Zwart CSA230/50
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips Senseo Select Zwart CSA230/50
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips Senseo Select Zwart CSA230/50
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175123196.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237687300.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237687302.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/174560785.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216205796.jpg?ts=1
Philips Philips Senseo Select Zwart CSA230/50 Senseo Select Zwart CSA230/50 Senseo Select Zwart CSA230/50 Met de Philips Senseo Select CSA230/50 Grijs geniet je van 3 koffiespecialiteiten, dankzij de Intensity Plus functie. Schakel met de schuifregelaar van een milde koffie, naar een intense koffie, of een rijke espresso. De verschuifbare metalen koffie-uitloop pas je aan naar de hoogte van je favoriete koffiemok. Het koffiezetapparaat is minder belastend voor het milieu. Zo bestaat de machine uit gerecyclede onderdelen en is `ie energiebesparend. Nadat de machine is opgewarmd, begint `ie direct met koffiezetten en schakelt hij zichzelf automatisch uit om energie te besparen. Op elk kopje koffie vind je een smeuïge cremalaag, dankzij de Crema Plus Technologie. Is jouw Senseo toe aan een ontkalkingsbeurt? Dan geeft de ontkalkingsindicator een seintje. (14)
  • 08710103938118
  • CSA230/50
  • 8710103938118
5
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Koffie invoertype: Koffie capsule
    • Extra's espresso machine: Verwijderbaar waterreservoir, Verstelbare koffiesterkte
    • Geslacht: Unisex
    • Land van herkomst: Romania
    • Machine-wasbaar: Ja
  • Technische details
    • Capaciteit in kopjes: 2 Cups
    • Capaciteit watertank: 0.9 L
    • Drank types: Caffè crema, Koffie
    • Afneembare watertank: Ja
    • Verstelbare koffie sterkte: Ja
    • Anti-druppelfunctie: Ja
    • Koffiezetapparaat type: Capsule koffiemachine
    • Anti-kalkaanslag: Ja
    • Energiezuinige modus: Ja
    • Ingebouwde grinder: Nee
    • Lengte snoer: 0.8 m
    • Pompdruk: 1 bar
    • Soort bediening: Knoppen, Hefboom
    • Uitneembare pan : Ja
    • Vermogen: 1000 Watt
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 15.5 cm
    • Diepte: 31 cm
    • Hoogte: 31 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • Prestatie
    • Café crème maken: Ja
    • Koffie maken: Ja
    • Warmwatersysteem: Nee
  • Overig
    • Koffiezettijd voor 1 kopje: 30 Seconden
    • Koffiezettijd voor 2 kopjes: 60
    • Recyclebaar verpakkingsmateriaal: 90
    • Koffiezetapparaat opties: Afneembare watertank, Anti-druppelfunctie, Verstelbare koffie sterkte
  • 72.00 94.00 EUR 5
    5
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Intensity Plus voor milde, intense en espresso-receptenKies moeiteloos uw favoriete koffie met Intensity Plus. Zet de schakelaar om voor ...72.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Philips Senseo Select CSA230/50 Grijs geniet je van 3 koffiespecialiteiten, dankzij de Intensity Plus functie. Schakel met de schu...79.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      koffiepadmachine - Senseo - 1450W - 0.9l - Intensity Plus - antraciet89.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Philips Philips
      Koffiepadmachine89.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Molecule.be Molecule.be
      Gewoon, intens of espresso - Altijd SENSEO®Geniet van heerlijke SENSEO® koffie en zorg tegelijkertijd voor onze planeet. Met de intuitiev...94.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Chemex Classic koffie maker - 3 kopjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127907530.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172571552.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223800712.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95122209.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217308762.jpg?ts=1
      Chemex Chemex Classic koffie maker - 3 kopjes Classic koffie maker - 3 kopjes Classic koffie maker - 3 kopjes Drie kops koffiemaker Classic van Chemex. Chemex is hèt merk voor slow coffee makers. Dit glazen ontwerp is gemaakt van duurzaam en stevig borosilicaatglas en is door zijn klassieke ontwerp uit 1941 eenvoudig in gebruik. Dankzij de langzame zetmethode loopt het water langzaam door de koffie waarbij een heerlijk aroma vrijkomt en koffie koffie wordt zoals het ooit bedoeld is. (1)
      Chemex Classic koffie maker - 3 kopjes
      • 00028068001364
      • 709941
      1
    • Animo Koffiemachine Handwatervulling
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147751845.jpg?ts=1
      Animo Animo Koffiemachine Handwatervulling Koffiemachine Handwatervulling Koffiemachine Handwatervulling Merk Animo Capaciteit per uur 18 ltr (144 kopjes) Vaste wateraansluiting nee Afmeting 20,5x38x(h)540 cm Vermogen 2100 W Spanning 230 V Garantie 1 jaar Koffiezetapparaat voor gebruik met thermoskan. In hoogte verstelbaar. Incl. kunststof lekbakje voor thermoskan. Excl. thermoskan *. Aansluitwaarde 1N~230V/2100W/50-60Hz. Uurcapaciteit 144 kopjes (18 ltr.) Afmetingen B=205, D=380, H-min=540/max=650 Uitloophoogte min=275/max=385 HA MT100v Kleur Zwart (1)
      Animo Koffiemachine Handwatervulling
      • 08715476105372
      1
      deal
    • Animo Koffiezetapparaat| Incl. Waterkoker| Rechts| 3 formaten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148812016.jpg?ts=1
      Animo Animo Koffiezetapparaat| Incl. Waterkoker| Rechts| 3 formaten Koffiezetapparaat| Incl. Waterkoker| Rechts| 3 formaten Koffiezetapparaat| Incl. Waterkoker| Rechts| 3 formaten Productkenmerken: Nieuw modern design Capacitieve touch user interface Met heetwaterkraan in zetunit Eenvoudig onderhoud Veilig in gebruik Container met led-verlichting Optimaal geïsoleerd Winnaar Red Dot Award 2018! Operator en service menu Programmeerbare timers Koffiedoseer advies Dag- en totaaltellers Toon eigen logo op het display 1x5 liter: Uurcapaciteit: ca. 30 ltr. | 240 kopjes Buffervoorraad koffie/thee: 5 ltr. | 40 kopjes 505x470x700 1x10 liter: Uurcapaciteit: ca. 60 ltr. | 480 kopjes Buffervoorraad koffie/thee: 10 ltr. | 80 kopjes 590x470x790 1x20 liter: Uurcapaciteit: ca. 90 ltr. | 720 kopjes Buffervoorraad koffie/thee: 20 ltr. | 160 kopjes 645x500x895 LET OP! DEZE MACHINE IS IN MEERDERE FORMATEN VERKRIJGBAAR (1)
      Animo Koffiezetapparaat| Incl. Waterkoker| Rechts| 3 formaten
      1
      deal
    • Krups Nespresso Vertuo Next XN910810 Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166160906.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166160905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168996685.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213590755.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168996740.jpg?ts=1
      Krups Krups Nespresso Vertuo Next XN910810 Zwart Nespresso Vertuo Next XN910810 Zwart Nespresso Vertuo Next XN910810 Zwart De Krups Nespresso Vertuo Next XN910810 Zwart beschikt over een bluetooth en wifi verbinding. Hiermee koppel je de koffiemachine aan de Nespresso app en krijg je een melding wanneer het nodig is om nieuwe koffiecups te bestellen. Met de Vertuo Next zet je 6 verschillende soorten koppen koffie, van de espresso (40 ml) tot de karaf (535 ml). Dat is één koffiemaat extra dan bij de Vertuo Plus. Zodra je de koffiecup in de machine doet, herkent het apparaat direct de barcode op de cup. Zo weet het koffiezetapparaat precies welke kopgrootte bij de capsule hoort en zet `ie vervolgens automatisch jouw koffie. Dankzij de ronddraaiende zettechnologie vind je op elke koffie een smeuïge royale cremalaag. Let op! De Nespresso Vertuo heeft zijn eigen formaat koffiecups. Zo is dit formaat een stuk groter dan de capsules van de originele Nespresso koffiemachines. De koffiecups zijn alleen bij Nespresso te verkrijgen. (1)
      Krups Nespresso Vertuo Next XN910810 Zwart
      • 03700342445442
      • 3700342445442
      • YY4549FD
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 65.28
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 65.28
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 65.28
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 74.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 77.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 77.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 77.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 77.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 77.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 77.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 77.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 77.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 77.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 77.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 75.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 64.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.45
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 67.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 67.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 67.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 67.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 67.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 67.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 67.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 70.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 67.39
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 67.39
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 67.39
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 67.39
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 67.39
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 67.39
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 67.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 67.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 67.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 67.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 67.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 67.39
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 67.39
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 67.39
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 67.25
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 67.25
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 67.25
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 67.25
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 67.25
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 67.25
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 67.25
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 70.69
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 70.69
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 68.69
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 68.69
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 71.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 68.69
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 68.69
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 70.69
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 70.69
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 69.19
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 69.19
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 69.19
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 69.19
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 69.19
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 76.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 68.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 68.89
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 68.89
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 68.89
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 68.89
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 68.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 68.89
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 75.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 68.89
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 72.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be