x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Audio-Technica ATLP120XUSB - Zilver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Audio-Technica ATLP120XUSB - Zilver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Audio-Technica ATLP120XUSB - Zilver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Audio-Technica ATLP120XUSB - Zilver
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/204748336.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/198017617.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144023071.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134781183.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233736758.jpg?ts=1
Audio-Technica Audio-Technica ATLP120XUSB - Zilver ATLP120XUSB - Zilver ATLP120XUSB - Zilver Audio-Technica ATLP120XUSB - Zilver (1)
  • 04961310148782
  • 4961310148782
  • ATLP12XUSBSV
  • AT-LP120XUSBSV
3
  • Algemene kenmerken
    • Type platenspeler: Directe aandrijving
    • Platenspeler opties: Inclusief stofkap
    • Aantal: 1
    • Land van herkomst: China
  • Technische details
    • Nominal speeds: 33 1/3 rpm
    • Inclusief stofhoes: Ja
    • Signaal/ruis-verhouding: 50 dB
    • Wow & flutter: 0.2 %
  • Audio
    • Record player: Turntable
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 45.2 cm
    • Diepte: 35.2 cm
    • Hoogte: 14.16 cm
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
    • Motortype: DC servo motor
  • Energie
    • AC-adapter frequentie: 50/60 Hz
    • AC-adapter ingangsspanning: 100 - 240 V
    • AC-adapter uitgangsspanning: 12 V
    • AC-adapter uitgangsstroom: 3 Ampère
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Meegeleverde kabels: RCA, USB
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows 8, Windows 7, Windows 10
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.0 Cheetah
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aantal usb-poorten: 1
  • 299.00 299.00 EUR 3
    3
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Audio-Technica ATLP120XUSB - Zilver299.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Audio Technica AT-LP120X luister je naar je favoriete platen van vroeger en nu. De naald en toonarm van de platenspeler worden goe...299.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Directe aandrijving, gelijkstroom servomotor Handmatige bediening Dynamische anti-skating-instelling Afspeelsnelheid schakelbaar: 33, 45 ...299.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Audio-Technica MMC element voor platenspeler Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154374994.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184890126.jpg?ts=1
      Audio-Technica Audio-Technica MMC element voor platenspeler Bruin MMC element voor platenspeler Bruin MMC element voor platenspeler Bruin aluminium naalddragers Uitgangsspanning 3,5 mV Behuizing compatibel met alle sample naalden uit de serie VM95 Frequentiebereik 20 tot 25.000 Hz (1)
      Audio-Technica MMC element voor platenspeler Bruin
      • 04961310145989
      2
    • The House Of Marley Stir It Up
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141687188.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143157960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223690316.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143157959.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189521621.jpg?ts=1
      The House Of Marley The House Of Marley Stir It Up Stir It Up Stir It Up Met de House of Marley Stir It Up luister je eenvoudig naar je lp collectie. Deze platenspeler beschikt over een ingebouwde voorversterker. Je sluit hem probleemloos aan op elke receiver, speakerset of de House of Marley Get Together. Met de meegeleverde usb kabel verbind je de speler met een computer of laptop. Op deze manier sla je al je platen op als digitale audiobestanden. Bewaar de bestanden op een mp3 speler of smartphone en luister je favoriete nummers overal terug. De speler heeft een Audio Technica element en is gemaakt van natuurlijke materialen, zoals bamboe en gerecycled plastic. Zo laat je niet alleen je liefde voor je klassiekers, maar ook voor de natuur zien. (3)
      The House Of Marley Stir It Up
      • 00846885008713
      • EM-JT000-SB
      • 178697
      • 700251
      • 3694707
      3
    • Auna Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198545008.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218616943.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218623539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218623540.jpg?ts=1
      Auna Auna Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart Retrodesign: platenspeler in jaren 50 kofferdesign, 2-in-1 installatiemogelijkheid: met afneembare pootjes, Direct gebruiksklaar: met ingebouwde stereoluidsprekers, USB en SD aansluiting: geconverteerde mp3's kunnen moeiteloos opgenomen worden, Snoerloos: met bluetooth voor het streamen van smartphone, tablet en pc, Uit te breiden: met stereo-cinch uitgang voor signaaltransfer (1)
      Auna Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart
      • 04060656444791
      1
    • Muse Platenspeler MT201BVB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223160900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183419676.jpg?ts=1
      Muse Muse Platenspeler MT201BVB Platenspeler MT201BVB Platenspeler MT201BVB Haal uw LP's maar van zolder en geniet met de Muse MT-201 BVB kofferplatenspeler weer van uw vinyl. Met deze platenspeler van Muse kunt u niet alleen de LPs of singletjes afspelen, via de AUX-IN aansluiting kunt u ook een extern apparaat aansluiten maar nog leuker u streamt de muziek vanaf uw tablet of smartphone naar deze platenspeler. Daarnaast is het mogelijk om uw LPs op te nemen op USB-stick. Wilt u niet dat andere horen wat voor fantastische muziek u op zolder heeft bewaard dan sluit u gewoon uw hoofdtelefoon aan op deze fraai in het roze uitgevoerde platenspeler. Deze platenspeler is dankzij het compacte formaat eenvoudig op te bergen. Kortom deze Muse MT-201BTP is de ideale oplossing voor een ieder die zijn LPs weer wilt beluisteren.Specificaties: Koffer platenspeler met bluetooth connectiviteit Platenspeler met 3 snelheden (33/45/78 RPM) en toon armlift Auto-stop on/off switch USB aansluiting; encoding en afspeel functie AUX-IN en RCA output aansluiting Ho (1)
      Muse Platenspeler MT201BVB
      • 03700460207885
      • 3700460207885
      • 60108595
      • MT-201 BVB
      2
    • min
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 286.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 286.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 299.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be