x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er thermostaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    thermostaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in thermostaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    thermostaat kopen

      • Aanbiedingen Aanbiedingen
      • Slimme Thermostaat Slimme Thermostaten
      • Programmeerbaar Programmeerbare Thermostaten
      • Nest Nest Thermostaten.
      • Honeywell Honeywell Thermostaten.
      • Vaillant Vaillant
      • Theben Theben
      • Goedkoop Vergelijk alle thermostaten prijzen lager dan 50 euro.
    0 - 1
    • Tado Add On - Slimme Radiator Thermostaat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158362357.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158362349.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158362354.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175854341.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158239836.jpg
      Tado Tado Add On - Slimme Radiator Thermostaat Add On - Slimme Radiator Thermostaat Add On - Slimme Radiator Thermostaat De slimme radiatorthermostaat van Tado werkt niet met alle merken radiatorkranen. Controleer vooraf welk merk thermostaatknop je nu hebt. De radiatorknop van Tado is geschikt voor kranen van Caleffi, Comap, Danfoss, Giacomini, Herz, Olymp, Siemens en Terrier. De Tado Slimme Radiatorthermostaat (Uitbreiding) is een uitbreiding op het Tado slimme radiatorthermostaat starterspakket. Breid het starterspakket helemaal naar eigen wensen uit en voorzie elke radiator in huis van een slimme radiatorth... (1)
      Tado Add On - Slimme Radiator Thermostaat
      • 04260328611821
      • TD-33-037
      2
      good_buy
      most_sold
      78.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Slimme Thermostaat DEFAULT
        • slimme_thermostaat
      • Honeywell DEFAULT
        • honeywell
      • Vaillant DEFAULT
        • vaillant
      • Theben DEFAULT
        • theben
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Honeywell (honeywell)
      • Nefit (nefit)
      • Remeha (remeha)
      • Danfoss (danfoss)
      • 2Heat (2heat)
      • Aeotec (aeotec)
      • Alecto (alecto)
      • ATAG (atag)
      • AWB (awb)
      • Best-design (best_design)
      • Bosch (bosch)
      • Bticino (bticino)
      • Delabie (delabie)
      • Delta Dore (delta_dore)
      • E-Heat (e_heat)
      • Eberle (eberle)
      • Elektra (elektra)
      • Elektrobock (elektrobock)
      • Eqiva (eqiva)
      • EUROTRONIC (eurotronic)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fibaro (fibaro)
      • Gigaset (gigaset)
      • Gira (gira)
      • Google (google)
      • Heatit (heatit)
      • Homematic (homematic)
      • Homematic IP (homematic_ip)
      • Intergas (intergas)
      • Itho Daalderop (itho_daalderop)
      • Legrand (legrand)
      • Magnum (magnum)
      • MAGNUM Heating (magnum_heating)
      • MCO Home (mco_home)
      • Netatmo (netatmo)
      • Oventrop (oventrop)
      • Perel (perel)
      • Plugwise (plugwise)
      • Popp (popp)
      • Quality Heating (quality_heating)
      • Qubino (qubino)
      • RADEMACHER (rademacher)
      • Radson (radson)
      • Rehau (rehau)
      • Salus (salus)
      • Schneider (schneider)
      • Smartwares (smartwares)
      • Somfy (somfy)
      • Tado Tado thermostaat (tado)
      • Theben (theben)
      • TKB Home (tkb_home)
      • Trotec (trotec)
      • Uponor (uponor)
      • Vaillant (vaillant)
      • Velleman (velleman)
      • Watts (watts)
      • Xavax (xavax)
    • Prijsklasse (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type Thermostaat (type_thermostaat):
      • Klokthermostaat (klokthermostaat)
      • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat)
      • Kamerthermostaat (kamerthermostaat)
    • Geschikt voor soort CV-ketel (geschikt_voor_soort_cv_ketel):
      • Modulerend (modulerend)
      • Alle CV-Ketels (alle_cv_ketels)
      • Aan/Uit (aan_uit)
    • Thermostaat kenmerken (thermostaat_kenmerken):
      • 2-Draadse Verbinding (2_draadse_verbinding)
      • Geofencing (geofencing)
      • Geschikt voor Vloerverwarming (geschikt_voor_vloerverwarming)
      • Helderheid Aanpassen (helderheid_aanpassen)
      • Instelbare Warmtezones (instelbare_warmtezones)
      • Multi-Zone Geschiktheid (multi_zone_geschiktheid)
      • OpenTherm (opentherm)
      • Per Halve Graad Instelbaar (per_halve_graad_instelbaar)
      • Programmeerbaar (programmeerbaar)
      • Smartphone Ondersteuning op Afstand (smartphone_ondersteuning_op_afstand)
      • Touchscreen (touchscreen)
      • WiFi Verbinding (wifi_verbinding)
      • Zelflerend (zelflerend)
      • Zomer-/wintertijd Schakeling (zomer_wintertijd_schakeling)
    • Smart Home Platform (smart_home_platform):
      • Apple Homekit (apple_homekit)
      • Weave (Nest) (weave_nest_)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Homey (homey)
      • IFTTT (ifttt)
    • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Draadloos (draadloos)
    • Planningsfunctie (planningsfunctie):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be