x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Tado Slimme Thermostaat V3+ Zwart draadloos startpakket

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Tado Slimme Thermostaat V3+ Zwart draadloos startpakket
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Tado Slimme Thermostaat V3+ Zwart draadloos startpakket
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Tado Slimme Thermostaat V3+ Zwart draadloos startpakket
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212487205.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/186166987.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/186166986.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/178478319.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/180522683.jpg?ts=1
Tado Tado Slimme Thermostaat V3+ Zwart draadloos startpakket Slimme Thermostaat V3+ Zwart draadloos startpakket Slimme Thermostaat V3+ Zwart draadloos startpakket Met Tado Draadloze Slimme Thermostaat V3+ regel jij de temperatuur in je huis zonder dat je thermostaat een vaste verbinding heeft met je cv-ketel. Je plaatst hiervoor de meegeleverde bridge bij je cv-ketel, deze staat in verbinding met je draadloze thermostaat. Zo voeg je ook aan een huis zonder bekabeling voor een thermostaat slimme warmteregeling toe. De thermostaat bedien je waar je ook bent via de Tado-app. In de app stel je een weekschema in waardoor het altijd lekker warm is als je thuiskomt. Doordat de thermostaat continu in contact staat met je smartphone, weet hij precies wanneer je in de buurt bent van je huis (geofencing). Hierdoor ben je nooit meer onnodig aan het stoken en bespaar je een hoop kosten. Dat geldt ook voor de open raam detector. Wanneer het raam openstaat, krijg je hier via de Tado app een melding van. (19)
  • 04260328611982
  • 04260328611739
  • TD-33-067
  • TD-33-030
7
good_buy
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type thermostaat: Slimme thermostaat
  • Technische details
    • Verbinding: Draadloos
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 886 g
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 189.95 249.90 EUR 7
    7
    • Tink.be Tink.be
      Met de tado° Slimme Draadloze Thermostaat Starter Kit V3+ verwarm je slimmer en bespaar je zowel energie als geld. Door op basis van tijd...
      189.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met Tado Draadloze Slimme Thermostaat V3+ regel jij de temperatuur in je huis zonder dat je thermostaat een vaste verbinding heeft met je...
      199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      Overzicht\nDe tado°-starterskit is een slimme manier om je verwarming te regelen. Hiermee creëer je niet alleen een comfortabel en gezond...199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      tado° Slimme Thermostaat V3+ Starterskit - Draadloze variant
      199.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • SlimmeDingen SlimmeDingen
      Slimme warmteregeling in huis zonder bekabeling,233.74, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Alternate België Alternate België
      8.25 (2)
      Maak je centrale- of vloerverwarming slim met de tado° Starterskit - Draadloze Thermostaat V3+, zo bespaar je energie en maximaliseer je ...243.85, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Lampen24.be Lampen24.be
      5.0 (1)
      De slimme oplossing voor verwarmingsregeling - tado° Thermostat Starter Kit V3 met draadloze verbinding De slimme tado° Thermostat V3 zor...249.90, 2-4w (offer_sdt_1_month)
      1
  • 0 0
    • Plugwise Jip - Draadloze temperatuur sensor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248818644.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188232517.jpg?ts=1
      Plugwise Plugwise Jip - Draadloze temperatuur sensor Jip - Draadloze temperatuur sensor Jip - Draadloze temperatuur sensor Met deze draadloze temperatuursensor meet je nauwkeuriger de temperatuur in een ruimte. Jip kan overal onopvallend in de ruimte geplaatst kan worden. Je bedient hem gemakkelijk via de Plugwise Home app. (3)
      Plugwise Jip - Draadloze temperatuur sensor
      • 08718469272525
      1
    • MAHLE ORIGINAL Thermostaat, koelvloeistof
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187308449.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187739695.jpg?ts=1
      MAHLE ORIGINAL MAHLE ORIGINAL Thermostaat, koelvloeistof Thermostaat, koelvloeistof Thermostaat, koelvloeistof Aanvullende artikel/aanvullende informatie: met afdichting Openingstemperatuur: 81 °C Kwaliteit (1)
      MAHLE ORIGINAL Thermostaat, koelvloeistof
      • 04009026944172
      2
    • MAHLE ORIGINAL Thermostaat, koelvloeistof
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187315927.jpg?ts=1
      MAHLE ORIGINAL MAHLE ORIGINAL Thermostaat, koelvloeistof Thermostaat, koelvloeistof Thermostaat, koelvloeistof Aanvullende artikel/aanvullende informatie: met afdichting Openingstemperatuur: 88 °C Kwaliteit (1)
      MAHLE ORIGINAL Thermostaat, koelvloeistof
      • 04009026937853
      2
    • Trotec BN30 Stopcontact Thermostaat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/191096360.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254212963.jpg?ts=1
      Trotec Trotec BN30 Stopcontact Thermostaat BN30 Stopcontact Thermostaat BN30 Stopcontact Thermostaat Trotec BN30 Stopcontact Thermostaat Kenmerken De Thermostaat BN30 maakt een temperatuurregeling in treden van 0,5 °C tussen 5° C en 30°C mogelijk van verwarmingsapparaten en airconditioners. Daarbij wordt de Stopcontact-Thermostaat eenvoudig tussen de verwarming of airconditioner en het stopcontact aangebracht en stelt u de gewenste temperatuur in. Door middel van de geintegreerde voeler meet de thermostaat de actuele temperatuurwaarde van de ruimte en reguleert de verwarming of airconditioner tot de gewenste ingestelde temperatuur zal worden bereikt. De eenvoudige bediening en programmering van het apparaat laat geen ingewikkelde instellingen toe - in het bijzonder is de BN30 geschikt voor mobiele verwarmingen. Op het grote displayoverzicht is de actueel bereikte temperatuur af te lezen en ook het permanente uitschakelen van de verwarming of airconditioner is over de thermostaat mogelijk. Daarbij zorgt een Back-up batterij dat bij eventuele stroomuitval de ingestelde (3)
      Trotec BN30 Stopcontact Thermostaat
      • 04052138011904
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 189.26
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 189.26
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 199.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 199.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 199.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 199.95
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 199.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 189.95
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 233.74
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 233.74
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 233.74
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 233.74
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 233.74
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 233.74
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 233.74
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 233.74
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 233.74
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 233.74
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 233.74
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 233.74
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 189.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be