x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffiezetapparaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    DeLonghi koffiezetapparaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffiezetapparaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • DeLonghi Koffiezet ICM17210
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162584949.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142319166.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167798922.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126835544.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126835546.jpg?ts=1
      DeLonghi DeLonghi Koffiezet ICM17210 Koffiezet ICM17210 Koffiezet ICM17210 Inhoud: 10 kopjes, inhoud: 1,25 l Nauwkeurige thermostaat zorgt voor de perfecte watertemperatuur voor de bereiding (92-96 °C). Hoogwaardige glazen kan vaatwasmachinebestendig Compatibel met standaard V-vormige papieren filters Druppelbescherming, Poids: 4.850169764 Pond, Éditeur: De'Longhi (1)
      DeLonghi Koffiezet ICM17210
      • 08004399333253
      • ICM17210
      • 6128979
      • 0132301135
      2
      116.00 EUR
    • DeLonghi Filterkoffiezetapparaat De'Longhi "ICM 16710"
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213186970.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179256124.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212402273.jpg?ts=1
      DeLonghi DeLonghi Filterkoffiezetapparaat De'Longhi "ICM 16710" Filterkoffiezetapparaat De'Longhi "ICM 16710" Filterkoffiezetapparaat De'Longhi "ICM 16710" De'Longhi Icm 16710 (1)
      DeLonghi Filterkoffiezetapparaat De'Longhi "ICM 16710"
      • 08004399333239
      2
      90.74 EUR
    • DeLonghi Magnifica Start ECAM220.20.W - Volautomatische Espressomachine - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252032583.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/255269218.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254415805.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254415808.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254415810.jpg?ts=1
      DeLonghi DeLonghi Magnifica Start ECAM220.20.W - Volautomatische Espressomachine - Wit Magnifica Start ECAM220.20.W - Volautomatische Espressomachine - Wit Magnifica Start ECAM220.20.W - Volautomatische Espressomachine - Wit De'Longhi Magnifica Start ECAM220.20.W - Volautomatische Espressomachine - Wit (1)
      DeLonghi Magnifica Start ECAM220.20.W - Volautomatische Espressomachine - Wit
      • 08004399025387
      • ECAM220.20.W
      1
      358.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Siemens DEFAULT
        • siemens
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Filterkoffie DEFAULT
        • filterkoffie
      • Koffie capsule DEFAULT
        • koffie_capsule
      • Koffiepad DEFAULT
        • koffiepad
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • Siemens (siemens)
      • Melitta (melitta)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aigostar (aigostar)
      • All Ride (all_ride)
      • Alpina (alpina)
      • Animo (animo)
      • Arcelik (arcelik)
      • Ariete (ariete)
      • Arzum (arzum)
      • Asobu (asobu)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Bartscher (bartscher)
      • BEEM (beem)
      • Beko (beko)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bomann (bomann)
      • Bonavita (bonavita)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Bravilor (bravilor)
      • Bravilor Bonamat (bravilor_bonamat)
      • Buffalo (buffalo)
      • Cafflano (cafflano)
      • Carpoint (carpoint)
      • Cecotec (cecotec)
      • Chemex (chemex)
      • CiRO (ciro)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Coppens (coppens)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Daalderop (daalderop)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Dometic (dometic)
      • Domo (domo)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ecg (ecg)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Emerio (emerio)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fakir (fakir)
      • Fellow (fellow)
      • Fritel (fritel)
      • Gaggia (gaggia)
      • Gastroback (gastroback)
      • GEFU (gefu)
      • Graef (graef)
      • Grundig (grundig)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Haba (haba)
      • Haeger (haeger)
      • Hario (hario)
      • Hendi (hendi)
      • Horwood (horwood)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jay Hill (jay_hill)
      • Jura (jura)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Klarstein (klarstein)
      • KOENIC (koenic)
      • Korkmaz (korkmaz)
      • Korona (korona)
      • Krups (krups)
      • Le'Xpress (le_xpress)
      • Lelit (lelit)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Livoo (livoo)
      • Maestro (maestro)
      • Magimix (magimix)
      • Makita (makita)
      • Medion (medion)
      • Mestic (mestic)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Montana (montana)
      • Moulinex (moulinex)
      • MPM (mpm)
      • Nedis (nedis)
      • Powerplus (powerplus)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Quttin (quttin)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritter (ritter)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Schaerer (schaerer)
      • Severin (severin)
      • Sinbo (sinbo)
      • Smeg (smeg)
      • Sogo (sogo)
      • Solac (solac)
      • Swan (swan)
      • Techwood (techwood)
      • Tefal (tefal)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Timemore (timemore)
      • Tomado (tomado)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • TurboTronic (turbotronic)
      • Wacaco (wacaco)
      • Westfalia (westfalia)
      • WESTINGHOUSE (westinghouse)
      • White Label (white_label)
      • Wilfa (wilfa)
      • Witt (witt)
      • WMF (wmf)
      • Zwilling (zwilling)
    • Prijs (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 75 (price_2)
      • € 75 - € 155 (price_3)
      • ≥ € 155 (price_4)
    • Type koffie (koffie_invoertype):
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Koffie capsule (koffie_capsule)
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Drank types (drank_types):
      • Americano (americano)
      • Caffè crema (caffe_crema)
      • Caffè Latte (caffe_latte)
      • Caffè lungo (caffe_lungo)
      • Caffè mocha (caffe_mocha)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Espresso (espresso)
      • Espresso Macchiato (espresso_macchiato)
      • Filterkoffie (filterkoffie)
      • Flat white (flat_white)
      • Heet water (heet_water)
      • Hete Chocolademelk (hete_chocolademelk)
      • Koffie (koffie)
      • Latte Macchiato (latte_macchiato)
      • Ristretto (ristretto)
      • Thee (thee)
      • Warme melk (warme_melk)
    • Aantal kopjes (capaciteit_in_kopjes):
      • < 2 Kopjes (<_2_cups)
      • 2 Kopjes - 10 Kopjes (2_cups_-_10_cups)
      • 10 Kopjes - 12 Kopjes (10_cups_-_12_cups)
      • > 12 Kopjes (>_12_cups)
    • Koffiezetapparaat opties (koffiezetapparaat_opties):
      • Afneembare watertank (afneembare_watertank)
      • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie)
      • Antikalksysteem (antikalksysteem)
      • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen)
      • Geïntegreerde timer (gei_ntegreerde_timer)
      • Ingebouwd melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer)
      • Verstelbare koffie sterkte (verstelbare_koffie_sterkte)
      • Warmhoud functie (warmhoud_functie)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • < 1 L (capaciteit_watertank_1)
      • 1 L - 1,3 L (capaciteit_watertank_2)
      • 1,3 L - 1,4 L (capaciteit_watertank_3)
      • ≥ 1,4 L (capaciteit_watertank_4)
    • Koffiezetapparaat type (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • combinatiekoffiemachine (combinatiekoffiemachine)
      • Koffiezetapparaat (koffiezetapparaat)
      • Perculator (perculator)
      • Pistonmachines (pistonmachines)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Wit (wit)
    • Varianten (group):
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Moccamaster Cup-One (moccamaster_cup_one)
      • Moccamaster KBG741 (moccamaster_kbg741)
      • Moccamaster Thermos (moccamaster_thermos)
      • Philips Café Gourmet (philips_cafe_gourmet)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Russell Hobbs Retro (russell_hobbs_retro)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be